ASUS X550CC-XO028H 2117U/4/500/GT720M/W8
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Klasyczny, ponadczasowy design
Notebooki z serii ASUS X, zaprojektowane do codziennych prac wielozadaniowych oraz rozrywki dla mądrych i praktycznych użytkowników, zmienią Twoje oczekiwania wobec wszechstronnego notebooka. Wykończenie koncentrycznymi okręgami i ozdobione wzorem podpórki pod nadgarstki dodają codziennej pracy z komputerem odrobinę wyrafinowania i elegancji. Smukły profil obudowy jest o 5% mniejszy niż w poprzednich notebookach z serii X, a mimo to wciąż mieści duży panel dotykowy z intuicyjnym, wielopunktowym sterowaniem gestami Smart Gesture, kilka gniazd USB 3.0 do szybkiego transferu danych oraz technologię IceCool utrzymującą nadgarstki w chłodzie.
Płynne działanie
Wyposażona we wszelkie niezbędne cechy seria X na nowo definiuje pojęcie codziennej pracy z komputerem. Bez względu na to, czy używasz jej do pracy czy zabawy, jest idealną maszyną zarówno do produktywności, jak i rozrywki. Wyposażona jest w procesor Intel® Core™ i7, funkcję Instant On wznawiającą pracę komputera ze stanu uśpienia w ciągu 2 s, a także USB 3.0 o 10-krotnie szybszym transferze danych. Seria ASUS X daje Ci wszystko, co potrzebne do naprawdę satysfakcjonującego obcowania z wielozadaniowością i multimediami.
Precyzyjne, krystalicznie czyste audio, które dopełni kinowe przeżycia
Na większości notebooków wszystkie częstotliwości dźwięku pochodzą z małych głośniczków. W rezultacie dźwięk dociera z jednego źródła i brak mu odrębności. Tak jak inne notebooki w ofercie ASUS-a, seria X wyposażona jest w technologię SonicMaster i oprogramowanie ASUS AudioWizard zapewniające audio wysokiej jakości. Doświadcz dźwięku wielokierunkowego i usłysz niuanse poszczególnych instrumentów w serii X.
Precyzyjna kontrola
Zespół ASUS Golden Finger stawia naturalne interfejsy na pierwszym miejscu, opracowując standardy znacznie wykraczające poza branżową średnią. Dzięki temu ASUS oferuje najwygodniejsze i najlepiej reagujące sterowanie w każdym zastosowaniu i momencie. Seria X ma duży panel dotykowy z technologią gestów Smart Gesture dającą szybkie i dokładne sterowanie w wielu sytuacjach wymagających obsługi dotykowej. Ergonomiczna, jednoczęściowa klawiatura została zaprojektowana z myślą o uzyskaniu najlepszego komfortu pisania.
Dostęp do danych, w każdym miejscu i o każdej porze
ASUS WebStorage zapewnia użytkownikom dostęp do danych i plików przez dowolne urządzenie z dostępem do Internetu. Dzięki ASUS WebStorage Twoje pliki są uaktualniane i synchronizowane na różnych urządzeniach; możesz dzielić się zdjęciami i filmami ze swoimi przyjaciółmi i rodziną, a także nadawać strumieniowo muzykę i filmy na swoje urządzenie. Seria X550 dostaje darmowy trzyletni dostęp do 32GB pamięci ASUS WebStorage.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Pentium |
| Model procesora | 2117U 1,8GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | GT720M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 1x USB 3.0 ;1x USB;1x HDMI;1x VGA;1x Wejście mikrofonowe;1x Wyjście słuchawkowe |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17