ASUS ZENBOOK FLIP UX360CA-UBM1T M3-6Y30/8GB/256GB SSD/W10 13.3"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
ZenBook Flip łączy w sobie eleganckie wyrafinowanie ZenBooka z wygodą i wszechstronnością obrotowego ekranu 360°. Ultra-smukły i ultra-lekki konwertowalny laptop jest też poręcznym tabletem - może być z Tobą wszędzie i przez cały czas. Procesor Intel® Core umożliwia wykonywanie wszystkich codziennych zadań z łatwością, a niezwykła bateria wystarcza na 12 godzin pracy!
Smukły, stylowy i wyrafinowany.

Precyzyjnie zaprojektowany.
Realistyczne kolory, pod każdym kątem

Stworzony dla wymagających.
Niewiarygodnie szybki, całkowicie wyciszony.
Wiele połączeń
Szybsze Wi-Fi, lepsze Wi-Fi.
Dotyk perfekcji
Pisz komfortowo.
Intuicyjny i precyzyjny touchpad
SonicMaster, dla niesamowitych wrażeń dźwiękowych.
Najlepsze doświadczenie z Windows 10.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core M |
| Model procesora | Core M3-6Y30 2x900MHz, (Max. 2.20GHz) 4MB SmartCache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics 515 |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowany głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB-C;1x Micro HDMI;Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Błyszcząca matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura wyspowa;Aluminiowa obudowa |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17