AUDICTUS ENDORPHINE BT BLACK/RED SŁUCHAWKI
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
SIEGNIJ PO MAGIĘ, KIEDY TYLKO ZECHCESZ
Sport i muzyka to duet idealny. Muzyka tworzy nastrój, motywuje i przyśpiesza moment nadejścia upragnionych endorfin. Dzięki słuchawkom dokanałowym Endorphine, nawet najcięższy trening stanie się przyjemnością i da nam więcej satysfakcji.
MASZ CZAS BY DOTRZEĆ DO CELU
Wbudowana w słuchawki bateria umożliwia odtwarzanie muzyki aż do ponad 5 godzin. Dzięki temu Endorphine są idealne zarówno na trening, jak i pokonanie maratonu czy triathlonu. W cyklu treningowym wystarczy, że naładujesz je raz w tygodniu.
WYBIERZ SWÓJ DESIGN NIEZALEŻNIE OD SYSTEMU
Produkt jest kompatybilny zarówno z systemem iOS, jak i z większością systemów Android. Słuchawki dostępne są w trzech kolorach – czarnym, czerwonym oraz zielonym. Wybierz swoją ulubioną wersję kolorystyczną!
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj słuchawek | Dokanałowe |
| Mikrofon | Tak |
| Interfejs | Bluetooth |
| Wielkość przetwornika | 9 mm |
| Pasmo przenoszenia | 20 - 20000 Hz |
| Impedancja | 16 Ohm |
| Dodatkowe informacje | 118 dB, Bluetooth 4.1 |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17