AUKEY PA-B2 WHITE OMNIA GaN USB-C 61W PD
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Aukey Omnia GaN PA-B2 niewielka ładowarka, wielkie możliwości.

Ładowarka wyposażona została w szereg istotnych zabezpieczeń, dzięki którym ładowane urządzenia są doskonale chronione. Znalazł się w niej port USB-C a zasilanie 61 W pozwala na podłączenie do niej Smartfonów, laptopów i wiele innych urządzeń.
Nawet trzykrotnie szybsze ładowanie urządzeń zapewnia zaawansowany układ scalony mocy GaN, a nad tym, by było ono optymalne czuwa technologia Dynamic Detect. Model jest ponadto o 65% mniejszy od oryginalnej ładowarki Apple.
Elegancja, minimalizm i solidne wykonanie. Jednoportowa ładowarka Aukey Omnia GaN PA-B2 Mini, o wymiarach 45 x 45 x 30 mm i wadze 89 gramów wyróżnia się ciekawym designem oraz stonowanym białym, czarnym. Bez problemu dopasuje się do reszty wyposażenia, a jej poręczność sprawia, że bez problemu zabierzesz ją ze sobą wszędzie tam, gdzie możesz jej potrzebować. Uwagę zwracają także wysokiej jakości materiały, z których model ten został wykonany gwarantują one jego trwałość, a także odporność na przypadkowe uszkodzenie czy zarysowania.
Układ scalony mocy GaN 3x szybsze ładowanie mimo niewielkich rozmiarów
Najnowszym rozwiązaniem, które znalazło się w dwuportowej ładowarce Omnia GaN PA-B2 Mini jest OmniaChip Aukey, zaawansowany układ scalony mocy GaN. Dzięki wykorzystaniu azotku galu (GaN) udało się zmniejszyć zarówno wymiary, jak i wagę ładowarki, jednak bez żadnej szkody dla jej niezwykłej funkcjonalności. Przypomnijmy: prezentowany model umożliwia nawet trzykrotnie szybsze ładowanie kompatybilnych z nim urządzeń.
| Rodzaj | Sieciowa |
| Moc | 61 W |
| Napięcie wyjściowe | 20 V |
| Prąd wyjściowy (maks.) | 3 A |
| Złącza | 1 x USB (Type C) |
| Pasuje do | Uniwersalna ładowarka sieciowa |
| Kolor | Biały |
| Wymiary | 45 x 45 x 30 mm |
| Waga | 86 g |
|
Pozostałe parametry
|
Napięcie wejściowe: AC 100240 V 50/60 Hz 1.5A Wyjście USB-C: (61W Power Delivery 3.0) DC 5V 3A, 9V 3A, 15V 3A, 20V 3A, 20.3V 3A |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17