BLUBOO MAYA GRAY SMARTFON
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
| Procesor | MediaTek MT6580 Quadcore 1.30GHz |
| Przekątna ekranu | 5.5" |
| Pamięć RAM | 2GB |
| Pamięć wbudowana | 16GB |
| Rozdzielczość ekranu | 1280 x 720 |
| Łączność | WiFi: 802.11 b/g/n;Bluetooth 4.0;GPS |
| Złącza | microUSB;miniJack 3.5mm |
| Aparat | Przedni: 8Mpix;Tylny: 13Mpix |
| System operacyjny | Android 6.0 Marshmallow |
| Bateria | Li-Po 3000 mAh |
| Waga | 184g |
| Wymiary | 153 x 77 x 8,30 mm |
| Kolor | Szary |
| Dodatkowe informacje | Gravity Sensor;Touch Sensor |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17