BROTHER DCP-1610WE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monochromatyczne, laserowe urządzenie wielofunkcyjne DCP-1610WE
DCP-1610WE – laserowe urządzenie wielofunkcyjne skierowane do środowisk domowych i małych grup roboczych, działające w sieci bezprzewodowej i charakteryzuje się wysoką prędkością druku, niewielkimi rozmiarami oraz intuicyjną obsługą.
Model oferuje możliwość drukowania, kopiowania i skanowania. Urządzenie zostało wyposażone w podajnik papieru na 150 arkuszy, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego uzupełniania papieru. Dodatkowo DCP-1610WE jest kompatybilna z tonerami na 1 000 stron, które pozwalają na znacznie obniżenie kosztów eksploatacji. Kompaktowe wymiary urządzenia i niewielka waga, sprawiają, że bez problemu zmieści się ona na półce lub stanowisku pracy.
Zastosowana w urządzeniu nowoczesna technologia laserowa zapewnia wysoką jakość drukowanych dokumentów, za niewielką cenę, a także czyni urządzenie mniej podatne na problemy związane z zacinaniem papieru. Dodatkowo wykorzystanie specjalnych wałków chroni wydruki przed zagnieceniami i zakrzywieniami. To rozwiązanie sprawia, że urządzenie jest wydajne i niezawodne.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600x600 dpi HQ1200 (2400 x 600 dpi) |
| Szybkość druku mono | do 20 stron str./min. |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 600x1200 dpi;Rozszerzona do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4 |
| Wymiary | 385x340x255 mm |
| Waga | 7,2kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD (16 znaków x2 linie);Pamięć 32 MB; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17