BROTHER DCP-1622WE URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DCP-1622WE to urządzenie wielofunkcyjne, które wyróżnia się niskimi kosztami druku. Model obsługuje wydajne tonery Brother, które dostępne są w przystępnej cenie. DCP-1622WE charakteryzuje się kompaktowymi rozmiarami, wygodną obsługą, eleganckim designem i wbudowaną siecią bezprzewodową.
Nowe urządzenie laserowe Brother skierowane jest do użytkowników domowych i małych przedsiębiorstw.
Model DCP-1622WE oferuje funkcje druku, skanowania i kopiowania. Urządzenie drukuje z prędkością wynoszącą do 20 stron na minutę, a pierwszy wydruk gotowy jest w czasie 10 sekund.
Zarówno model startowy jak i standardowy umożliwiają wydrukowanie do 1500 stron. Zastosowanie tego typu rozwiązania pozwala na zachowanie niskich kosztów druku. Urządzenie charakteryzują się łatwą instalacją i intuicyjną obsługą – DCP-1622WE jest wyposażone w dwuwierszowy wyświetlacz. Model posiada podajnik papieru o pojemności 150 arkuszy. Urządzenie działa w sieciach bezprzewodowych 802.11b/g/n i oferuje 32 MB wbudowanej pamięci oraz szybki interfejs USB 2.0.
Brother DCP–1622WE obsługuje aplikację Brother iPrint&Scan, która umożliwia bezpośrednie skanowanie do i drukowanie z urządzeń mobilnych, takich jak iPhone, iPad oraz tabletów i smartfonów korzystających z systemów Android czy Windows Phone. Model pozwala przy tym na skanowanie do obrazu, plików, wiadomości e-mail oraz usługi SharePoint.
- Drukowanie, kopiowanie, skanowanie
- Prędkość druku: 20 str./min
- Wbudowany interfejs Hi-Speed USB 2.0 oraz IEEE 802.11b/g/n
- Wyświetlacz LCD: 16 znaków x 2 linie
- Toner o wydajności do 1.500 stron
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | do 2400x600 dpi |
| Szybkość druku mono | do 20 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 600x1200 dpi;Rozszerzona do 19200x19200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;Letter;Folio;A5;Legal;B5 |
| Wymiary | 385x340x255mm |
| Waga | 7.2 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17