BROTHER DCP-7055 DRUKARKA LASEROWA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Tanie monochromatyczne laserowe urządzenie wielofunkcyjne
DCP-7055 to czarno-biała drukarka, skaner oraz ksero w kompaktowej obudowie. Wysoka prędkość druku, duża oszczędność energii i wielozadaniowość to tylko kilka cech, dzięki którym to urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla małych biur i użytkowników domowych. DCP-7055drukuje z prędkością do 20 stron na minutę, a pierwsza strona gotowa jest już po 10 sekundach. Wysoką jakość wydruków gwarantuje rozdzielczość wynosząca 2 400 x 600 dpi. Nowe urządzenie posiada duży podajnik papieru na 250 arkuszy pozwalający na efektywne przygotowanie dokumentów bez konieczności częstego uzupełnianie papieru oraz podajnik ręczny, który umożliwia dokładny druk na kopertach każdej wielkości. Zarządzanie dokumentami w firmie ułatwia opcja skanowania do poczty e-mail, obrazu, czy pliku OCR. DCP-7055 wyposażone zostało również w 2 – linijkowy wyświetlacz LCD ułatwiający jego obsługę. Dodatkowo nowe urządzenie pozwala na drukowanie broszur w formacie A5
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 2400x600 dpi |
| Szybkość druku mono | 20 str./min. |
| Gramatura papieru | 60-163 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 600x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 405x398x268 mm |
| Waga | 10 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17