BROTHER DCP-J140W DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
DCP-J140W to małe, niezawodne i niedrogie w eksploatacji, wielofunkcyjne urządzenie – idealne dla użytkowników domowych i małych firm zainteresowanych eleganckim urządzeniem charakteryzującym się możliwością podłączenia do sieci bezprzewodowej oraz wysoką prędkością druku. Jedno, łatwe w obsłudze urządzenie pozwala drukować, skanować i kopiować bieżące dokumenty w wysokiej rozdzielczości. Dzięki aplikacji iPrint&Scan, DCP-J140W umożliwia bezprzewodowe drukowanie (z wykorzystaniem sieci Wi-Fi) materiałów ze smartfonów i tabletów pracujących na systemach iOS, Windows Phone 7 oraz Android, a także skanowanie dokumentów bezpośrednio do urządzeń mobilnych. Natomiast dzięki oprogramowaniu Brother Control Center można zmieniać parametry wydruku lub wybrać odpowiedni format zapisu zeskanowanego pliku. Dodatkowo do DCP-J140W dołączono program Reallusion FaceFilter Studio Software, który pozwala w prosty sposób edytować i ulepszać fotografie przed wydrukowaniem.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 6000x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 33 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 27 str./min. |
| Gramatura papieru | 64-220 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1200x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 390x368x150 mm |
| Waga | 6,8 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17