BROTHER HL-L8360CDW DRUKARKA LASEROWA KOLOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Najważniejsze funkcje:
- Prędkość druku do 31 stron na minutę w kolorze i w trybie monochromatycznym
- Kolorowy ekran dotykowy LCD o przekątnej 6.8 cm
- Standardowy podajnik papieru o pojemności do 300 arkuszy
- Interfejsy: USB, sieć bezprzewodowa oraz gigabitowa sieć przewodowa
- iPrint&Scan, Google Cloud Print & Apple Airprint
- W zestawie tonery o wydajności do 3 000 stron w czerni oraz do 1 800 w kolorach
Urządzenie zostało zaprojektowane z myślą o optymalizacji kosztów druku, wygodzie użytkowania oraz szybkiej obsłudze dokumentów, a zatem o czynnikach, które pozwalają efektywniej prowadzić działalność biznesową. HL-L8360CDW drukuje z prędkością do 31 kolorowych lub czarno-białych stron na minutę i oferuje dwustronny druk do 14 czarno-białych lub kolorowych obrazów na minutę.
Model wyposażony został w podajniki papieru na 250 arkuszy oraz w podajnik uniwersalny na 50 arkuszy. Pojemność papieru w HL-L8360CDW można opcjonalnie rozszerzyć do 2380 arkuszy. Drukarka HL-L8360CDW posiada również intuicyjny kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 6,8 cm.
Opisywane urządzenie stanowi rozwiązanie dla środowisk, w których produkuje się duże nakłady dokumentów. Model HL-L8360CDW jest sprzedawany w kompletach z czarnym tonerem o wydajności do 3000 stron oraz tonerami żółtym, magentą i cyanem o wydajności do 1800 stron. Urządzenie jest przy tym kompatybilne z wysokowydajnymi wkładami – obsługuje tonery o maksymalnej wydajności 9000 stron w czerni i 6500 w kolorze.
Model charakteryzuje się wysokim standardem bezpieczeństwa dokumentów. Oferuje Secure Function Lock 3.0, obsługę protokołów IPsec, 802.1x oraz funkcję bezpiecznego drukowania. Ponadto HL-L8360CDW obsługuje uwierzytelnianie oparte na usłudze Active Directory i ma wbudowany czytnik NFC do obsługi kart zbliżeniowych.
Model umożliwia drukowanie z szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Jest kompatybilny z usługami Apple AirPrint, Google Cloud Print 2.0, Mopria, wtyczką Brother print service dla systemu Android oraz aplikacją Brother iPrint&Scan. Obsługuje sieci bezprzewodowe IEEE 802.11b/g/n i przewodowe Ethernet 10Base-T/100Base-TX/1000Base-T.
Drukarka laserowa Brother HL-L8360CDW jest zgodna z normami środowiskowymi Blue Angel oraz ENERGY STAR oraz charakteryzuje się niewielkim zużyciem energii. Urządzenie objęte jest 3-letnią gwarancją. Więcej szczegółów na www.brother.pl.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 2400x600 dpi (600x600 dpi);Kolor - 2400x600 dpi (600x600 dpi); |
| Szybkość druku mono | do 31 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 31 stron A4/min |
| Gramatura papieru | 105 - 163 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4; A5; A6; Letter; Executive; Legal; Folio; Mexico Legal; koperty (COM-10, DL, C5, Monarch) |
| Wymiary | 441x486x313mm |
| Waga | 21.9 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;NFC;Kolorowy ekran dotykowy, 6,8 cm |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17