BROTHER MFC-J6510DW URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNIE A3
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Kolorowa atramentowa drukarka, kopiarka, fax i skaner w formacie A3.
MFC- J6510DW Kolorowe atramentowe kompaktowe urządzenie drukuje, skanuje, kseruje oraz faksuje w formacie A4 i A3
MFC-J6510DW pozwala małym i średnim biurom tworzyć dokumenty najwyższej jakości zarówno w formacie A3 jak i A4. Szybki druk do 35 stron (12 ipm) w czerni i 27 (10ipm) w kolorze pozwala efektywnie wykorzystać czas, a wysokowydajne tusze pozwalające na wydruk 2400 stron czarno-białych i 1200 kolorowych zapewniają ograniczenie kosztów wydruku strony. Oszczędności przynosi również funkcja automatycznego druku dwustronnego w formacie A4 i A3. MFC-J6510DWmoże pracować w sieci przewodowej lub bezprzewodowej. Urządzenie posiada automatyczny podajnik na 250 arkuszy oraz ręczny podajnik dla nietypowych formatów jak np. koperty. Korzystanie z urządzenia ułatwia wyświetlacz LCD o przekątnej 8,3 cm. Za jego pomocą, użytkownik może przeglądać kolorowe obrazy i fotografie przed ich wydrukowaniem, a dzięki zintegrowanemu oprogramowaniu – poprawiać je i edytować bezpośrednio na wyświetlaczu.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A3 |
| Rozdzielczość druku | 6000x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 35 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 27 str./min. |
| Gramatura papieru | 60-220 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 2400x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Tak |
| Duplex | Nie |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 540x489x257 mm |
| Waga | 15,6 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17