CANON MG5650 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Wszechstronność, zabawa i łączność
Najwyższy poziom wszechstronności Rodzinne, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne o wysokiej jakości oferuje piękne zdjęcia i dokumenty, atrakcyjne funkcje i łatwą łączność z inteligentnymi urządzeniami i usługami w chmurze.
Korzyści
- Wszechstronność. Łatwe łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w dowolny sposób — wysokiej jakości urządzenie wielofunkcyjne Wi-Fi
- Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki usłudze PIXMA Cloud Link*
- Bezproblemowe drukowanie i skanowanie z urządzeń inteligentnych za pomocą aplikacji PIXMA Printing Solutions
- Uwiecznianie cennych chwil na szybko dostępnych odbitkach o wysokiej jakości
- Wystarczy wymienić wyczerpany atrament — 5 oddzielnych atramentów
Drukarka wielofunkcyjna o wysokiej jakości
Łączenie, tworzenie, drukowanie, skanowanie i kopiowanie w domu. Cała rodzina może korzystać z zalet ekonomicznego, 5-atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego z zaawansowaną łącznością Wi-Fi i obsługą chmury. Zaprojektowane z myślą o użytkowaniu i bezprzewodowym udostępnianiu w domu oraz zdalnej obsłudze z urządzeń przenośnych — ma także funkcję Wireless LAN PictBridge, więc pozwala łatwo drukować ulubione zdjęcia ze zgodnych aparatów bezprzewodowych.
Niższe wydatki na atrament i papier
Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Dzięki oddzielnym atramentom wystarczy wymienić tylko wyczerpany kolor. Ponadto można wydrukować więcej stron za tyle samo dzięki opcjonalnym atramentom XL i oszczędzać papier w trybie automatycznego druku dwustronnego.
Łączność z chmurą
Dostęp do chmury. Swoboda drukowania z i skanowania do Internetu — z poziomu ekranu drukarki. Ulepszona usługa PIXMA Cloud Link pozwala w kilka sekund drukować zdjęcia z serwisu Facebook, Twitter i albumów internetowych oraz drukować i skanować dokumenty w usługach w chmurze, takich jak Google Drive, OneDrive i Dropbox, a nawet załączać i wysyłać zeskanowane pliki/obrazy pocztą e-mail — wszystko bez użycia komputera*.
Obsługa smartfonów i tabletów
Użytkownik i drukarka we współpracy ze smartfonem Wystarczy pobrać aplikację PIXMA Printing Solutions firmy Canon na smartfon lub tablet. Aplikacja zapewnia dostęp do usług w chmurze. Można nawet sprawdzać stan drukarki, instrukcję obsługi lub aktualny poziom atramentu przez Wi-Fi lub Internet. Dopełnieniem opcji mobilnej łączności jest obsługa funkcji Apple AirPrint i Google Cloud Print.
Szybkie drukowanie w wysokiej jakości
Wysoka jakość wydruków zaimponuje rodzinie i znajomym. Można z dumą prezentować obrazy o wysokim poziomie szczegółów i drukować profesjonalne dokumenty z wyraźnym tekstem, używając 5 oddzielnych atramentów, technologii FINE firmy Canon i rozdzielczości drukowania do 4800 dpi. Równie szybkie drukowanie — 12,7 obrazu/min (mono) i 8,7 obrazu/min (kolor) wg standardu ESAT ISO. Można uzyskać zdjęcie 10 × 15 cm bez obramowania w około 44 s.
Szybka i łatwa obsługa
Łatwe sterowanie, podgląd i łączność Duży wyświetlacz (6,2 cm) sprawia, że wszystko jest wyraźne, niezależnie od tego, czy chodzi o wybór funkcji, podgląd obrazów czy używanie usług w chmurze. Ponadto nie trzeba czekać na rozpoczęcie drukowania z komputera lub urządzenia przenośnego w tej samej sieci — wszystko dzięki funkcji automatycznego włączania.
Twórcza zabawa
Funkcja Easy Photo Print+ umożliwia atrakcyjne, twórcze eksperymenty. (Dostępna w aplikacji PIXMA Printing Solutions). Można łatwo projektować i drukować pocztówki, kolaże zdjęć i wiele innych za pomocą tej usługi internetowej, używając zdjęć z tabletu, komputera lub chmury.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | mono do 4800x1200 dpi;kolor do 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 36 stron A4/min (wartość orientacyjna) |
| Szybkość druku kolor | do 24 stron A4/min (wartość orientacyjna) |
| Rozdzielczość skanera | Optyczna do 1200x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4 ;A5; B5 ;10 x 15 cm; 13 x 18 cm ;20 x 25 cm ;koperty (DL, COM10) ;Letter ;legal |
| Wymiary | 455x369x148 mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD o przekątnej 6,2 cm;Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17