CANON PIXMA MG5750 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych i usług w chmurze. To uniwersalne, łatwe w obsłudze, 5-atramentowe urządzenie wielofunkcyjne zapewnia dobrą zabawę przy tworzeniu atrakcyjnych zdjęć i dokumentów.
Korzyści
- Uwiecznianie cennych chwil na odbitkach o wysokiej jakości
- Łatwa łączność ze smartfonem lub tabletem
- Drukowanie z i skanowanie do usług w chmurze
- Więcej wydruków za tyle samo — opcjonalne atramenty XL
- Kolorowy wyświetlacz ułatwiający obsługę
Łatwe łączenie, drukowanie, skanowanie i kopiowanie w domu za pomocą tego niedrogiego, 5-atramentowego urządzenia wielofunkcyjnego o wysokiej jakości
Łatwe łączenie, drukowanie, kopiowanie i skanowanie w domu za pomocą tego niedrogiego urządzenia wielofunkcyjnego z funkcją Wi-Fi Zdjęcia będą charakteryzować się dużą szczegółowością, intensywniejszą czernią i dynamiczniejszą czerwienią dzięki 5 oddzielnym zbiornikom z atramentem, technologii FINE firmy Canon i maks. rozdzielczości druku 4800 dpi. Dzięki szybkości drukowania na poziomie 12,6 obrazu/min (mono) i 9 obrazów/min (kolor) wg standardu ESAT ISO druk atrakcyjnego zdjęcia 10 × 15 cm bez obramowania zajmuje około 41 s.
Szybkie, bezproblemowe drukowanie i skanowanie za pomocą urządzeń inteligentnych dzięki aplikacji Canon PRINT i funkcji Wi-Fi Direct®
Wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT, aby bez problemu zacząć drukować i skanować za pomocą smartfona lub tabletu i mieć bezpośredni dostęp do usług w chmurze. W trybie Wi-Fi Direct®, który pozwala utworzyć sieć bezprzewodową ad hoc, nie są potrzebne router bezprzewodowy, połączenie internetowe ani hasło.
Poznaj twórczą swobodę drukowania i skanowania w chmurze dzięki ulepszonej usłudze PIXMA Cloud Link
Dzięki ulepszonej usłudze PIXMA Cloud Link drukowanie zdjęć z serwisów Instagram, Facebook czy Flickr to kwestia sekund. Ponadto można drukować dokumenty z popularnych usług w chmurze, takich jak Google Drive, OneDrive i SlideShare*. Zeskanowane dokumenty i zdjęcia można łatwo przesyłać do Google Drive, OneDrive i nowo dodanej usługi OneNote**
Oddzielne zbiorniki z atramentem umożliwiają wymianę tylko zbiornika z kolorem, który się wyczerpał; opcjonalne atramenty XL i automatyczne dwustronne drukowanie pozwalają oszczędzać pieniądze
Minimalna ilość odpadów i maksymalna oszczędność. Dzięki oddzielnym atramentom wystarczy wymienić tylko wyczerpany kolor. Ponadto można wydrukować więcej stron za tyle samo dzięki opcjonalnym atramentom XL i oszczędzać papier w trybie automatycznego druku dwustronnego.
Łatwe sterowanie, przeglądanie i łączenie dzięki dużemu, czytelnemu, kolorowemu ekranowi o przekątnej 6,2 cm
Łatwe sterowanie, podgląd i łączność Duży wyświetlacz (6,2 cm) sprawia, że wszystko jest wyraźne, niezależnie od tego, czy chodzi o wybór funkcji, podgląd obrazów czy używanie usług w chmurze. Ponadto nie trzeba czekać na rozpoczęcie drukowania – wszystko dzięki funkcji automatycznego włączania.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 4800x1200 dpi;Kolor - 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 12,6 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 9 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x2400 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;B5;100 x 150 mm;130 x 180 mm;200 x 250 mm;koperty (DL, COM10);Letter;Legal |
| Wymiary | 455x369x148mm |
| Waga | 6.3 kg |
| Inne cechy | LCD (TFT) o przekątnej 6,2 cm;Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17