CANON PIXMA MX495 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
PIXMA MX495
To urządzenie wielofunkcyjne z łącznością Wi-Fi® umożliwia łączenie się z chmurą. Idealne rozwiązanie do domu, które umożliwia łatwe drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie, a także udostępnianie funkcji między urządzeniami, takimi jak smartfony i tablety.
Korzyści
- Przystępna cena i oszczędność miejsca dzięki kolorowemu urządzeniu wielofunkcyjnemu z łącznością Wi-Fi®
- Łatwe drukowanie z i skanowanie do smartfonów i tabletów
- Łączenie z usługami w chmurze przy użyciu wtyczki PIXMA Cloud Link
- Opcjonalne kasety XL – więcej wydruków niższym kosztem
- Szybkie skanowanie, kopiowanie i faksowanie wielu stron dzięki podajnikowi ADF na 20 arkuszy
Udostępnianie uniwersalnych funkcji w domu
Korzystaj w domu z dostępnych w przystępnej cenie funkcji drukarki PIXMA MX495, która umożliwia łatwe, bezprzewodowe udostępnianie funkcji drukowania, kopiowania, skanowania i faksowania między wieloma urządzeniami oraz charakteryzuje się eleganckim wyglądem i wyjątkowo małymi rozmiarami pozwalającymi zaoszczędzić miejsce, dzięki czemu sprawdzi się w każdych warunkach.
Szybkie drukowanie w wysokiej jakości
Korzystaj z możliwości szybkiego drukowania w wysokiej jakości z prędkością 8,8 obrazów/min (tryb monochromatyczny) oraz 4,4 obrazów/min (tryb kolorowy) w rozdzielczości 4800 dpi przy zachowaniu doskonałego poziomu szczegółowości.
Łatwe łączenie z urządzeniami inteligentnymi
Bezproblemowe drukowanie z i skanowanie do smartfonów i tabletów z pełną obsługą urządzeń z systemami iOS firmy Apple i Android, która obejmuje obsługę funkcji Apple AirPrint™ umożliwiającej łatwe drukowanie bezprzewodowe z urządzenia iPhone®, iPad® lub iPod Touch® bez konieczności korzystania z dodatkowych aplikacji.
Pobierz prostą w obsłudze, bezpłatną aplikację
Użytkownicy mogą szybko drukować ze smartfonów i tabletów w trybie bezprzewodowym – wystarczy pobrać aplikację Canon PRINT. Co więcej, można drukować z i skanować do urządzeń inteligentnych za pośrednictwem sieci Wi-Fi® – bez konieczności łączenia z komputerem lub instalowania sterownika.
Drukowanie z urządzeń przenośnych
Drukuj bezpośrednio z urządzeń przenośnych bez konieczności łączenia z bezpieczną siecią Wi-Fi® dzięki trybowi punktu dostępu i usłudze drukowania z dowolnego miejsca przy użyciu funkcji Google Cloud Print™.
Łączenie z usługami w chmurze przy użyciu wtyczki PIXMA Cloud Link
Korzystaj bezpośrednio z zasobów w chmurze dzięki wtyczce PIXMA Cloud Link, która umożliwia drukowanie zdjęć w kilka sekund z serwisu Facebook, Twitter i albumów internetowych, drukowanie z i skanowanie do popularnych usług w chmurze, takich jak Google Drive™, OneDrive i Dropbox, oraz załączanie i wysyłanie zeskanowanych plików/obrazów bezpośrednio pocztą e-mail – a wszystko to bez użycia komputera*.
Opcjonalne kasety XL – więcej wydruków niższym kosztem
Relaks i oszczędność pieniędzy dzięki opcjonalnym kasetom XL, które umożliwiają drukowanie znacząco większej liczby stron i wydłużają czas między wymianami. Jest to idealne rozwiązanie w przypadku częstego drukowania – zapewnia oszczędność do 30% na stronę w porównaniu ze standardowymi odpowiednikami.
Szybkie skanowanie, kopiowanie i faksowanie wielu stron dzięki podajnikowi ADF na 20 arkuszy
Zyskaj większą wydajność dzięki w pełni zintegrowanemu, automatycznemu podajnikowi dokumentów na 20 arkuszy, który przyspiesza i ułatwia skanowanie, kopiowanie i faksowanie dużych dokumentów.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | Mono - 4800x1200 dpi;Kolor - 4800x1200 dpi |
| Szybkość druku mono | do 8,8 stron A4/min |
| Szybkość druku kolor | do 4,3 stron A4/min |
| Gramatura papieru | do 105 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 600x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Nie |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | A4;A5;B5;Letter;Legal;130 x 180 mm;100 x 150 mm |
| Wymiary | 435x295x189mm |
| Waga | 5.9 kg |
| Inne cechy | Drukowanie z chmury;Drukowanie z urządzeń mobilnych;Wyświetlacz LCD z matrycą punktową |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17