CREATIVE EP-630 SŁUCHAWKI 51MZ0085AA020
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
JASKRAWE KOLORY, MUZYKA PEŁNA ŻYCIA
Atrakcyjny, mocno dudniący bas z kryształowo klarownymi tonami wysokimi. Para zaokrąglonych słuchawek dousznych, które wyglądają tak samo dobrze, jak brzmią — słuchawki Creative EP-630 na pewno sprawią, że usiądziesz prosto, słuchając muzyki.
Co więcej, słuchawki te są wyposażone w część douszną opracowaną w taki sposób, aby blokować hałasy z zewnątrz. Możesz nawet wybrać jeden z trzech rozmiarów dołączonych silikonowych końcówek dousznych zapewniających optymalne dopasowanie. Dzięki kuszącemu oceanicznemu motywowi kolorystycznemu od razu ożywisz swój odtwarzacz!
Douszny kształt
Ergonomiczny kształt wygodnie pasujący do uszu
Doskonałe wytłumianie odgłosów z otoczenia
Zaopatrzone w część douszną, zapewniającą doskonałe wytłumianie odgłosów z otoczenia — przygotuj się na nieskazitelną rozkosz dźwiękową
Zrównoważone tony z głębokim basem
Potężne magnesy neodymowe zapewniają nadzwyczajne odtwarzanie basów przy zrównoważonych tonach
Wymienne końcówki silikonowe
Wybierz jeden z trzech rozmiarów końcówek silikonowych zapewniających idealne dopasowanie
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Rodzaj Słuchawek | Douszne |
| Mikrofon | Nie |
| Rodzaj złącza | 1x Mini Jack 3.5mm |
| Długość przewodu | 1.2m |
| Wielkość przetwornika | 9 mm |
| Pasmo przenoszenia | 6 Hz - 23 Hz |
| Impedancja | 16 Ohm |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17