Chieftec Obudowa GS-01B-OP 4xRGB ATX
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
CHIEFTEC Hunter GS-01B-OP

Obudowa CHIEFTEC Hunter ATX Gaming jest kompaktowym i zaawansowanym połączeniem nowoczesnego stylu RGB oraz najwyższej jakości grania. Dzieki czterem wiatrakom A-RGB Rainbow, przedniej siatce, zapewniajacej optymalny przepływ powietrza, a takze panelowi bocznemu ze szkła hartowanego, obudowy Hunter zapewniaja styl oraz funkcjonalnosc. Oswietlenie A-RGB jest obsługiwane za pomoca umieszczonych na górze obudowy przycisków, a takze dzieki +5V A-RGB M/B Sync. Panel sterowania (DF-501-V2) ułatwia zmiany predkosci chłodzenia M/B, pozwalajace osiagnac balans miedzy przepływem powietrza a cichym działaniem. Siatka ochronna, zamontowana z przodu oraz u dołu obudowy, a takze magnetyczny filtr powietrza, umieszczony u góry obudowy zapewniaja czystosc urzadzenia.
| Model | HUNTER |
| Numer artykułu | GS-01B-OP |
| EAN code | 0753263077226 |
| Kolor | czarna |
| Materiał | 0,5mm SPCC i hartowane szkło w bocznym lewym panelu |
| Wspierane formaty płyt głównych | Mini ITX, mATX, ATX |
| Wymiary (gle.x szer. x wys.) | 408mm x 210mm x 464mm |
| Waga (Netto/Brutto) | 5.1 kg / 6.0 kg |
| Sloty wewnętrzne | 2x 2,5" i 2x 3,5“ |
| Zasilacz | ATX (~180mm, opcjonalnie) |
| Porty I/O z przodu | 2x USB3.1 (USB3.2 Gen 1), 1x USB2.0, Audio-out (AZALIA / HD-Audio), Mic-In, Przycisk jasności RGB, Przycisk Mode RGB |
| W dostawie | Zestaw śrub, instrukcja, kontroler Hub RGB (DF-501-V2), 1x Kabel +5V A-RGB M/B SYNC, 1x Kabel +12V sterowanie predkoscia wentylatora, magnetyczny filtr przeciwpyłowy na górze Przód: 3x 120mm rainbow RGB wentylatory już zainstalowane Tył: 1x 120mm rainbow RGB wentylator już zainstalowany |
| PCI Sloty | 7 |
| Wentylatory (opcjonalne) | Przód: 3x 120mm lub 2x 140mm wentylator grzejnik do 280 mm radiator Tył: 1x 120mm wentylator Góra: 2x 120mm lub 2x 140mm wentylator |
| CPU Cooler wysokość (max.) | 170mm |
| Długość kart VGA (max.) | 320mm |
| Gwarancja | 24 miesiące producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17