CyberPower Zasilacz awaryjny UPS PR1500ERT2U
Dostępność:
Powyżej 3 szt.
Producent: Cyberpower
Kod produktu: AUCBPL2RPR1500E [24483779]
Opis
Zasilacz awaryjny UPS PR1500ERT2U
EAN: 4712856277609
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: PR1500ERT2U
Moc pozorna: 1500 VA
Moc czynna: 1500 W
Architektura UPS-a: line-interactive
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Typ obudowy: Tower, Rack
Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzeciążeniowe, Przeciwprzepięciowe, Przeciwzakłóceniowe
Porty zasilania wy.: 10 x IEC-C13
Gniazda we/wy: 1 x EPO, 2 x RS-232 (COM), 1 x USB (Type B), 2 x RJ-11/RJ-45
Kolor: Czarny
Wymiary: 433 x 86,5 x 412 mm