CyberPower Zasilacz awaryjny UPS PR2200ERTXL2U
Dostępność:
Powyżej 3 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Cyberpower
Kod produktu: AUCBPL2RPR2200X [24372659]
Opis
Zasilacz awaryjny UPS PR2200ERTXL2U
  • Topologia UPS Line-interactive
  • Kompatybilny z aktywnym PFC
  • Beznarzędziowa wymiana baterii
  • Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
  • Ochrona przed przeciążeniem
  • Technologia szybkiego ładowania
  • Rozszerzony moduł akumulatorowy (EBM)
  • Filtrowanie EMI i RFI
  • Port łączności USB
  • Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
  • Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
  • Technologia Energy Saving
  • Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
  • Technologia zarządzania baterią
  • Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
  • Kluczowe/niekluczowe obciążenia
  • Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
  • Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
  • Wyświetlacz stanu LCD
  • Szeregowy port łączności
  • Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
  • Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
EAN: 4712856277654
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: PR2200ERTXL2U
Moc pozorna: 2200 VA
Moc czynna: 2200 W
Architektura UPS-a: line-interactive
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Czas transferu (maks.): 4 ms
Czas ładowania: 3 h
Typ obudowy: Tower, Rack
Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzepięciowe, Przeciwzakłóceniowe, Przeciwprzeciążeniowe
Oprogramowanie: PowerPanel Business
Porty zasilania we.: IEC-C20
Porty zasilania wy.: 6 x IEC-C13, 2 x IEC-C19
Gniazda we/wy: 2 x RJ-11/RJ-45, 1 x EPO, 2 x RS-232 (COM), 1 x USB (Type B)
Kolor: Czarny
Wymiary: 433 x 86,5 x 500 mm