CyberPower Zasilacz awaryjny UPS PR3000ERT2U
Dostępność:
1 szt. lub więcej
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Cyberpower
Kod produktu: AUCBPL2RPR3000E [24372660]
Opis
Zasilacz awaryjny UPS PR3000ERT2U
  • Topologia UPS Line-interactive
  • Kompatybilny z aktywnym PFC
  • Beznarzędziowa wymiana baterii
  • Wysoki współczynnik mocy wyjściowej
  • Ochrona przed przeciążeniem
  • Technologia szybkiego ładowania
  • Ochrona przed zakłóceniami i przepięciami
  • Wyświetlacz stanu LCD
  • Szeregowy port łączności
  • Oprogramowanie do zarządzania PowerPanel
  • Dostosowanie do systemu montażu rack/tower
  • Technologia Energy Saving
  • Czyste wyjściowe napięcie sinusoidalne
  • Technologia zarządzania baterią
  • Automatyczna regulacja napięcia (AVR)
  • Kluczowe/niekluczowe obciążenia
  • Baterie wymienialne w trakcie pracy (Hot-swap)
  • Filtrowanie EMI i RFI
  • Port łączności USB
  • Port wyłącznika awaryjnego (EPO)
  • Zdalne zarządzanie SNMP / HTTP (opcjonalnie)
EAN: 4712856277562
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: PR3000ERT2U
Moc pozorna: 3000 VA
Moc czynna: 3000 W
Architektura UPS-a: line-interactive
Kształt napięcia wyjściowego: Pełna sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Czas transferu (maks.): 4 ms
Czas ładowania: 3 h
Typ obudowy: Tower, Rack
Zabezpieczenia / filtry: Przeciwprzeciążeniowe, Przeciwzakłóceniowe, Przeciwprzepięciowe
Oprogramowanie: PowerPanel Business
Porty zasilania we.: IEC-C20
Porty zasilania wy.: 2 x IEC-C19, 6 x IEC-C13
Gniazda we/wy: 2 x RS-232 (COM), 2 x RJ-11/RJ-45, 1 x EPO, 1 x USB (Type B)
Kolor: Czarny
Wymiary: 433 x 86,5 x 500 mm