CyberPower Zasilacz awaryjny UPS UT850EG 850VA/425W 4ms/AVR/3xSch/RJ11/RJ45
Dostępność:
Powyżej 3 szt.
Wysyłka w: Towar na zamówienie
ilość szt.
towar niedostępny
Producent: Cyberpower
Kod produktu: AUCBPL1T0000024 [25707134]
Opis
Zasilacz awaryjny UPS UT850EG 850VA/425W 4ms/AVR/3xSch/RJ11/RJ45
  • Wskaźnik stanu LED
  • Szybka transmisja danych w sieci Ethernet
  • Filtrowanie EMI i RFI
  • Technologia Energy Saving
  • Kompatybilność z generatorem
  • Alarm z możliwością konfiguracji
EAN: 4712856273304
Gwarancja: gwarancja zewnętrzna 24 miesiące
Kod dostawcy: UT850EG
Moc pozorna: 850 VA
Moc czynna: 425 W
Architektura UPS-a: line-interactive
Kształt napięcia wyjściowego: Modyfikowana sinusoida
Liczba faz na wejściu: 1 (230V)
Liczba akumulatorów: 1
Czas transferu (maks.): 4 ms
Czas ładowania: 6 h
Typ obudowy: Tower
Oprogramowanie: PowerPanel
Porty zasilania we.: Typ F Schuko
Porty zasilania wy.: 3 x typ C/F (Schuko)
Gniazda we/wy: 2 x RJ-11/RJ-45, 1 x USB (Type B)
Kolor: Czarny
Wymiary: 174 x 84 x 280 mm