DELL S2721QSA MONITOR 27" 4K
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Monitor Dell 27 4K UHD — S2721QSA

Rozrywka na wyższym poziomie
Doskonały pod każdym kątem:Technologia In-Plane Switching (IPS) w połączeniu z pokryciem gamy barw sRGB w 99% zapewnia niezwykłe kolory przy szerokim kącie widzenia.
Relaksująca rozgrywka:Obraz jest płynny i nie ma zakłóceń dzięki technologii AMD FreeSync™.
Zachwycający dźwięk:Możesz poczuć pulsowanie rytmu dzięki dwóm wbudowanym głośnikom o mocy 3 W.
Większy komfortu dla oczu:Wbudowana funkcja ComfortView Plus pomaga nie nadwyrężać wzroku. Stale redukuje szkodliwe promienie niebieskiego światła, a przy tym zapewnia doskonałe odwzorowanie kolorów.

Zaprojektowano z myślą o jednym stylu życia: Twoim
Bezproblemowe przełączanie:wbudowane dwa porty HDMI ułatwiają podłączenie urządzeń i umożliwiają bezproblemowe przełączanie się między transmisjami strumieniowymi a grami konsolowymi.
Zorganizowana praca:zachowaj porządek między aplikacjami, wiadomościami e-mail i oknami na jednym ekranie za pomocą funkcji Dell EasyArrange.
Więcej sposobów na wielozadaniowość:wyświetlanie wielu rodzajów zawartości z dwóch różnych źródeł jednocześnie dzięki funkcji Picture-by-Picture (PBP) (ta funkcja dzieli ekran na dwie części) lub funkcji Picture-in-Picture (PIP), co umożliwia jednoczesne oglądanie dwóch obrazów poprzez umieszczenie małego okna w oknie głównym.

Z myślą o Twoim komforcie

1. Gniazdo blokady bezpieczeństwa | 2. Złącze zasilania | 3. Porty HDMI 2.0 | 4. Port DisplayPort 1.2 | 5. Port wyjścia liniowego | 6. Głośniki
| Dane techniczne i dostosowywanie | |
| Rodzaj wyświetlacza | Monitor LCD z podświetleniem LED / matryca aktywna TFT |
| Technologia Adaptive-Sync | AMD FreeSync |
| Rozdzielczość natywna | 4K UHD (2160p) 3840 x 2160 przy 60 Hz |
| Jasność | 350 cd/m² |
| Paleta Kolorów | 99% sRGB |
| Częstotliwość odświeżania poziomego | 130 - 137 kHz |
| Powłoka ekranu | Anti-glare 3H hardness |
| Klasa energii | Klasa F |
| Typ panela | IPS |
| Rozstaw pikseli | 0.1554 mm |
| Współczynnik kontrastu | 1000:1 |
| Czas reakcji | 4 ms (szary-do-szarego, wartość ekstremalna), 5 ms (szybki szary-do-szarego), 8 ms (normalny szary-do-szarego) |
| Poziomy kąt widzenia | 178° |
| Technologia podświetlenia | Podświetlenie WLED edgelight |
| Powłoka ekranu | Anti-glare 3H hardness |
| Wielkość przekątnej | 27" |
| Współczynnik kształtu | 16:9 |
| Pikseli na cal | 163 |
| Obsługa kolorów | 1,07 miliarda kolorów |
| Częstotliwość odświeżania pionowego | 40 - 60 Hz |
| Charakterystyka | Dell Easy Arrange, technologia HDR Ready, 3-stronny bez faset, Dell ComfortView Plus (Hardware Low Blue Light) |
| Wymiary (szer./głęb./wys.) | 61.16 cm x 17.47 cm x 40.01 cm - z podstawką |
| Audio | |
| Typ | Głośnik(i) - stereo |
| Moc wyjściowa / kanał | 3 wat |
| Złącza | |
| Interfejsy | 2 x HDMI DisplayPort 1.2 Wyjście audio |
| Mechaniczne | |
| Regulacja pozycji ekranu | Pokrętło, odchylenie |
| Kąt pochylenia | -5/+21 |
| Interfejs Montażowy VESA | VESA |
| Różne | |
| Cechy | Slot blokady bezpieczeństwa (kabel blokady sprzedawany osobno), obsługuej interfejs VESA |
| Dołączone przewody | 1 x kabel HDMI |
| Typ Gniazda Zabezpieczającego | Gniazdo bezpieczeństwa Kensington |
| Zasilanie | |
| Napięcie wejściowe | AC 100-240 V (50/60 Hz) |
| Pobór mocy (tryb wył.) | 0.2 wat |
| Pobór Mocy (Maksymalny) | 52 wat |
| Wyłącznik on / off | Tak |
| Zużycie energii w stanie czuwania | 0.2 wat |
| Wymiary i waga | |
| Wymiary i waga - informacje szczegółowe | Z podstawką - szerokość: 61.16 cm - głębokość: 17.47 cm - wysokość: 40.01 cm Bez podstawki - szerokość: 61.16 cm - głębokość: 5.54 cm - wysokość: 36.46 cm - waga: 4.7 kg |
| Waga transportowa | 9.2 kg |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17