DELL SE2216H 22" LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Smukła, elegancka konstrukcja
- Łatwy dostęp: wygodne przyciski na dolnej ramce ułatwiają regulację parametrów obrazu.
- Solidna podstawa: dzięki mocnej podstawce możesz dogodnie dostosować monitor do preferowanego kąta oglądania.

Doskonały obraz
- Znakomita ostrość: smukły, wyjątkowo czytelny ekran minimalizuje odbicia światła.

Całkowite poczucie bezpieczeństwa

Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Jasność | 250 cd/m² |
| Kontrast | 3 000:1 |
| Czas reakcji | 12 ms |
| Kąty widzenia | 178 (pion);178 (poziom) |
| Złącza | Analogowe (D-Sub);Cyfrowe (HDMI) |
| Montaż ścienny: | Nie |
| Głośniki | Nie |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia;Kompatybilny z blokadą Kensington Lock |
| Wymiary | 505x395x180mm |
| Waga | 4.8 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17