DICOTA BASE XX B2 15.6" PLECAK CZARNY D31633
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
| Nazwa: | DICOTA BASE XX B2 15.6 black |
| Opis: | Base XX B2 - Plecak na notebook - 15.6" - czarny |
| EAN: | 7640158668122 |
| Gwarancja producenta: | 60 miesięcy w serwisie |
| Ogólne | |
| Rodzaj produktu: | Plecak na notebook |
| Tworzywo produktu: | Poliester |
| Szerokość: | 31 cm |
| Głębokość: | 12.5 cm |
| Wysokość: | 45 cm |
| Waga: | 350 g |
| Kompatybilność notebooka: | 15.6" |
| Wymiary Zgodnego Notebooka: | 38.5 cm x 26.5 cm x 4 cm |
| Wersja Pojemniejsza: | 20 litrów |
| Dodatkowe przegrody: | Parasolka, butelka, akcesoria mobilne |
| Cechy: | Wyściółka, regulowany pasek na ramię, funkcja blokady |
| Pasek: | Uchwyt ręczny, pasek na ramię |
| Kolor: | Czarny |
| Gwarancja producenta | |
| Obsługa i wsparcie: | Gwarancja ograniczona - 5 lat |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17