ENDORFY FERA 5 CHŁODZENIE CPU
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Chłodzenie procesora ENDORFY Fera 5 120 mm

ENDORFY Fera 5 to chłodnica procesora, która ma nie tylko wspaniały design, ale jest również wydajna. Urządzenie pasuje do wielu obudów, nawet tych kompaktowych. Pracuje cicho, dzięki czemu nie będzie Ci przeszkadzał szum czy hałas. Wysoka jakość wykonania, wentylator 120 mm i gęsto ułożone żebra zapewniają wysoką efektywność rozpraszania ciepła. Dzięki dobrej jakości chłodzenia Twój system będzie działał naprawdę sprawnie zarówno podczas pracy jak i grania.
Wydajna i cicha praca
ENDORFY Fera 5 wyposażona jest w wentylator Fluctus 120 PWM. Pracuje on cicho i ma opcjonalny tryb półpasywny. Jego łopatki wyprofilowane zostały tak, aby zapewniały lepszy przepływ powietrza. Chłodnica ma również gęsto ułożone żebra asymetrycznego radiatora, dzięki czemu odprowadzanie ciepła jest skuteczne. Podstawa urządzenia dotyka procesora, a cztery rurki cieplne poprawiają odprowadzanie gorąca. Fera 5 jest zoptymalizowany do jednokierunkowego przepływu powietrza.
Łatwa instalacja
Ciesz się nie tylko wysoką wydajnością, ale również łatwą instalacją z ENDORFY Fera 5. Urządzenie wyposażone zostało ramkę, która ułatwia montaż niezależnie od tego czy składasz swój pierwszy komputer, czy tylko wymieniasz podzespoły. Zestaw zawiera również pastę termoprzewodzącą Pactum PT-3.
| Rodzaj chłodzenia | Aktywne |
| Kompatybilność |
2066
2011-3
2011
1700
1366
1200
1156
1155
1151
1150
775
AM5
AM4
AM3+
AM2+
FM2+
FM1
|
| Rozmiar radiatora | 155 x 127 x 77 mm |
| Ciepłowody | 4 x 6 mm |
| Liczba wentylatorów | 1x 120 mm |
| Prędkość obrotowa | 250 - 1800 obr./min |
| Rodzaj łożyska | Fluid Dynamic Bearing |
| Rozmiar wentylatora | 120 x 120 x 25 mm |
| Złącze | 4-pin PWM |
| Napięcie zasilające | 12 V |
| Żywotność MTBF | 100 000 h |
| TDP | 220W |
| Maksymalna wysokość pamięci RAM | Bez ograniczeń |
| Wymiary | 155 x 127 x 77 mm |
| Kod producenta | EY3A005 |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17