EPSON ECOTANK M2140 URZĄDZENIE WIELOFUNKCYJNE
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
EPSON ECOTANK MFP M2140
Dzięki tej drukarce można korzystać z taniego drukowania biznesowego z wysoką niezawodnością i minimalną ingerencją użytkownika.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 2400 x 1200 dpi |
| Szybkość druku mono | 39 str./min. |
| Szybkość druku kolor | ---- |
| Gramatura papieru | 64-90 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 1.200 DPI x 2.400 DPI |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Nie |
| Interfejs WiFi | Nie |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Nie |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 302x375x347 mm |
| Waga | 6,2 kg |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17