FOREVER LED PROXIM II 20W 4500K IP66 NAŚWIETLACZ
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Naświetlacz LED PROXIM II 20W z czujnikiem ruchu biały neutralny
W naświetlaczu zastosowany diody o łącznej mocy 20W i strumieniu świetlnym 1600lm. Zaletą naświetlacza jest niewielki wymiar. Naświetlacz posiada czarną obudowę.
Naświetlacz posiada wbudowany czujnik ruchu z 3 regulacjami:
- czasu świecenia
- czułości
- natężenia światła zewnętrznego przy którym następuje włączenie po wykryciu ruchu
Naświetlacze LED to oszczędność prawie 90% energii, w porównaniu z tradycyjnymi halogenami. Dodatkowym atutem jest znacznie mniejsze emitowanie ciepła, dzięki czemu mogą one być stosowane w miejscach gdzie nie ma dużej cyrkulacji powietrza.
Dzięki aluminiowej obudowie ciepło odprowadzane jest jeszcze skuteczniej, w ten sposób żywotność diod LED jest jeszcze dłuższa. W celu ochrony diod LED przed mechanicznymi uszkodzeniami przód naświetlacza pokryty jest szklaną osłoną, która równocześnie pełni funkcję wodoodporną. Naświetlacze posiadają ochronę IP66 dzięki czemu mogą być stosowane na zewnątrz pomieszczeń, na garażach, mogą oświetlać budynki, reklamy i billboardy. Posiadają pełną ochronę przed pyłem, kurzem a także wodą, np. podczas deszczu.
Dane techniczne:
| Moc: |
20 W
|
| Strumień świetlny: |
1600 lm
|
| Barwa światła: | biała neutralny |
| Temperatura barwy: | 4500K |
| Napięcie zasilania: | 220-240V AC |
| Stopień ochrony: | IP66 |
| Żywotność: | 30 000 godzin |
| Kąt świecenia: | 120o |
| Liczba cykli włącz/wyłącz: | 15 000 |
| Wymiary: | 160 x 162 x 25 mm |
| Współczynnik zachowania strumienia świetlnego (LLMF): | 85% |
| Temperatura pracy: | -25°C do +60°C |
| Czas nagrzewania: | <1s |
| Czas zapłonu: | <0,5s |
| Gwarancja: | 24 miesiące |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17