FOREVER LIGHT LED E27 15W 6000K ŻARÓWKA 839954
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Żarówka LED Forever Light o trzonku E27 jest nowoczesnym rozwiązaniem wykorzystującym technologię półprzewodnikowych diod ledowych, które określane są mianem wysoko energooszczędnych i proekologicznych. Cała energia dostarczona do żarówki jest zamieniana na światło. Żarówki ledowe mogą zatem pobierać nawet do 90 proc. mniej energii aniżeli klasyczne żarówki halogenowe. Diody znajdujące się w prezentowanym modelu równomiernie oświetla całe pomieszczenie zimnym światłem. Dodatkową zaletą żarówek ledowych jest długi czas użytkowania oraz fakt, że są one odporne na trudne warunki atmosferyczne i wstrząsy.
Dane techniczne żarówki:
| Barwa: | biała zimna 6000K |
|---|---|
| Certyfikaty: | CE |
| CRI: | Ra 80% |
| Czas nagrzewania: | < 1s |
| Czas zapłonu: | < 0,5s |
| Kąt świecenia: | 220 stopni |
| Liczba lumen: | 1470 lm |
| Liczba wł./wył.: | > 15000 |
| Marka: | Forever Light |
| Napięcie pracy: | 170-250 V |
| Pobór mocy: | 15 W |
| Rodzaj diody: | SMD 2835 |
| Wymiary: | 65 x 134 mm |
| Rodzaj trzonka: | E27 |
| Ściemniacz: | nie współpracuje |
| Współczynnik mocy: | > 50 |
| Współczynnik stabilności strumienia świetlnego: | > 70% |
| Żywotność: | do 30 000 godz. |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17