GAINWARD GT710 2GB/64 DDR3
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Karta graficzna Gainward GeForce GT 710 SilentFX 2GB DDR3

Ciesz się niezakłóconą rozrywką z kartą GeForce GT 710
Budżetowy chipset graficzny GeForce GT 710 to popularny wybór do komputerów domowych i biurowych. Jednostka dysponuje 192 procesorami strumieniowymi, 8 jednostkami ROP i 16 jednostkami teksturującymi, stąd też dobrze sprawdzi się w codziennym użytkowaniu. K świetnie wkomponuje się w biurową konfigurację.

Bezgłośny układ chłodzenia
Ciesz się bezgłośną pracą karty graficznej wykorzystującej pasywne chłodzenie. Zjawisko konwekcji dzięki odpowiedniej budowie radiatora skutecznie odprowadza ciepło z GPU, zapewniając wydajną pracę układu graficznego. Bezawaryjny radiator nie wymaga zasilania energią elektryczną i nie zużywa się. Uruchamiaj aplikacje biurowe, serfuj po internecie, pracuj i czatuj, a wszystko to w komfortowych i cichych warunkach.

Nowy interfejs Vulkan
Pracuj, baw się, oglądaj – wygodnie i komfortowo dzięki bibliotece Vulkan API zapewniającej większą kontrolę nad kartą graficzną i niższe obciążenie GPU. Vulkan API ma obniżony narzut sterowania, a więc wymaga mniejszej mocy obliczeniowej procesora głównego do wykonania tych samych zadań, posiada też lepsze skalowanie w wielordzeniowych procesorach. Już dziś zachwyć się znacznie lepszą grafiką w grach i możliwościami drzemiącymi w bibliotece Vulkan.

Złącze HDMI
Ten model karty graficznej dysponuje pakietem kluczowych portów. Nie zabrakło na niej pojedynczego złącza HDMI, które przesyła cyfrowy sygnał audio i wideo bez kompresji. Port HDMI umożliwi podłączenie do komputera monitora o wysokiej rozdzielczości albo telewizora. Standard HDMI świetnie sprawdza się podczas oglądania filmów w jakości 4K i to przy 8 kanałowym dźwięku z próbkowaniem na poziomie 192 kHz.
Złącze DVI
Na tej karcie graficznej znajdziesz sprawdzone złącze DVI, które możesz wykorzystać do podłączenia kompatybilnego monitora. Standard ten umożliwia przesyłanie obrazu w wysokiej jakości i rozdzielczości bez opóźnień i przycinania, co jest zasługą optymalnej przepustowości złącza i wysokiej częstotliwości odświeżania. Karta z pojedynczym złączem DVI sprawdzi się w podstawowych konfiguracjach z jednym monitorem albo w bardziej rozbudowanych, w których dodatkowe ekrany są podłączone do innych złącz na karcie.
Dane techniczne
| Producent grafiki | NVIDIA |
| Układ graficzny | GeForce GT 710 |
| Typ chłodzenia | Pasywne |
| Szyna pamięci | 64 bit |
| Pamięć | 2 GB |
| Taktowanie pamięci | 800MHz |
| Taktowanie rdzenia | 954 MHz |
| Złącze magistrali | PCI-E 16x |
| Złącze D-Sub | 1 |
| Złącze DVI | 1 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 0 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17