HP 8610 OFFICEJET PRO DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
HP 8610 OFFICEJET PRO
Wydajne biznesowe urządzenie wielofunkcyjne, które pozwala realizować profesjonalne wydruki w kolorze nawet o 50% taniej niż w przypadku drukarek laserowych. Drukowanie z użyciem ekranu dotykowego, przez sieć bezprzewodową lub bezpośrednio z urządzeń mobilnych obsługujących technologię HP ePrint.
Funkcje:
Wysokiej jakości druk w kolorze przy koszcie wydruku jednej strony nawet o 50% niższym niż na drukarkach laserowych
- Wysoka jakość kolorowych dokumentów i koszt wydruku jednej strony niższy nawet o 50% w porównaniu z drukarkami laserowymi.
- Wydruk profesjonalnej jakości dokumentów w wyrazistej czerni lub żywych, trwałych kolorach z użyciem oryginalnych atramentów pigmentowych HP.
- Drukowanie z prędkością do 19 str./min w czerni i do 14,5 str./min w kolorze oznacza szybszą pracę.
- Możliwość drukowania dwustronnych ulotek, zdjęć bez marginesów, imponujących broszur i innych materiałów marketingowych.
Drukowanie w biurze lub w podróży z użyciem smartfona, tabletu lub notebooka
- Bezprzewodowe drukowanie z urządzeń przenośnych – nie wymaga routera ani dostępu do sieci lokalnej.
- Łatwe drukowanie ze smartfona, tabletu i notebooka w drodze dzięki funkcji HP ePrint.
- Drukowanie dokumentów, wiadomości e-mail, zdjęć i nie tylko w dowolnym, wygodnym dla użytkownika czasie.
- Możliwość udostępniania bardzo wydajnych narzędzi do drukowania w biurze za pośrednictwem sieci 10/100 Ethernet.
Zwiększające wydajność narzędzia biznesowe umożliwiają realizację większej liczby zadań
- Dotyk i przewijanie na ekranie dotykowym zapewniają dostęp do oszczędzających czas funkcji zarządzania drukiem, kopiowaniem, skanowaniem i faksowaniem.
- Większa wydajność dzięki modułowi szybkiego druku dwustronnego i automatycznemu podajnikowi papieru na 35 arkuszy.
- Skanowanie do poczty elektronicznej, folderów sieciowych i chmury – funkcja wyszukiwania adresów LDAP pomoże wybrać docelowy adres e-mail.
- Bezproblemowa obsługa wysokich nakładów – miesięczny cykl pracy do 30 000 stron.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 1200x1200 dpi (Mono);4800x1200 dpi (Kolor) |
| Szybkość druku mono | do 31 str./min. |
| Szybkość druku kolor | do 31 str./min. |
| Gramatura papieru | do 90 g/m² |
| Rozdzielczość skanera | do 1200x1200 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Letter; Legal; Executive; 3 x 5 ;4 x 6; 5 x 7; 13 x 18 cm; 8 x 10 ;10 x 15 cm; koperty; karty ;Statement ;A4 ;A5; A6 |
| Wymiary | 499,3 x 647,5 x 300,5 mm |
| Waga | 11.9 kg |
| Inne cechy | Pamięć 128 MB;Kolorowy ekran dotykowy CGD o przekątnej 6,75 cm;W zestawie: Moduł automatycznego druku dwustronnego HP, tonery startowe HP, oprogramowanie na CD, przewód zasilający |
| Okres gwarancji | 1 rok |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17