HP LASERJET 400 PRO M475DW COLOR DRUKARKA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i faksowanie przy użyciu jednego wydajnego, sieciowego urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet.
-
- Zmniejszenie ilości odpadów i łatwa kontrola zużycia papieru dzięki funkcji automatycznego drukowania dwustronnego.
-
- Większa wydajność i oszczędność czasu dzięki niesamowitej prędkości drukowania — nawet 20 stron A4 na minutę.
-
- Możliwość umieszczenia urządzenia wielofunkcyjnego w dowolnym miejscu w biurze dzięki wbudowanej obsłudze sieci bezprzewodowej. Możliwość udostępniania zasobów drukowania w sieci dzięki wbudowanej karcie Ethernet 10/100. Przedni port USB pozwala drukować z dysku USB i zapisywać na tym dysku zeskanowane dokumenty.
-
- Instalacja urządzenia wielofunkcyjnego w ciągu zaledwie kilku minut i szybkie rozpoczęcie drukowania: narzędzie HP Smart Install eliminuje konieczność używania płyty CD.
Wydajność i rozszerzalność dzięki połączeniu z Internetem.
-
- Korzystanie z aplikacji biznesowych i kolorowego ekranu dotykowego o przekątnej 8,9 cm (3,5'') do uzyskiwania dostępu, zapisywania i drukowania informacji z Internetu.
-
- Szybkie i łatwe przekształcanie papierowych dokumentów do postaci cyfrowej — możliwość skanowania na dysk USB, do poczty e-mail lub folderu sieciowego.
-
- Możliwość drukowania z niemal dowolnej lokalizacji, dzięki usłudze HP ePrint. Funkcja bezprzewodowego druku bezpośredniego HP umożliwia bezpośrednie drukowanie ze smartfonów, a funkcja AirPrint™ — bezprzewodowe drukowanie z urządzeń iPad®, iPhone® i iPod touch®.
-
- Zdalne zarządzanie urządzeniem wielofunkcyjnym za pomocą narzędzia HP Web Jetadmin.
Duże wrażenie dzięki profesjonalnym materiałom marketingowym w kolorze tworzonym we własnym zakresie.
-
- Wyraźny, czytelny tekst i spójnie odwzorowane kolory dzięki technologii HP ImageREt 3600 i oryginalnym wkładom z tonerem HP LaserJet.
-
- Możliwość projektowania i drukowania we własnym zakresie kolorowych materiałów marketingowych w różnych formatach: od 8,9 cm x 12,7 cm (3,5 cala x 5 cali) do 21,6 cm x 35,6 cm (8,5 cala x 14 cali). Na stronie www.hp.com/create firma HP udostępniła porady i szablony.
-
- Ekonomiczne drukowanie czarnego tekstu — koszt wydruku jednej strony taki sam jak w przypadku monochromatycznego urządzenia wielofunkcyjnego HP LaserJet
-
- Oszczędność pieniędzy dzięki wkładom HP z czarnym tonerem o dużej pojemności przeznaczonym do częstego drukowania
Oszczędność zasobów dzięki innowacyjnym funkcjom oszczędzania energii.
-
- Zużycie energii jest mniejsze dzięki opracowanej przez firmę HP technologii automatycznego wyłączania bezczynnej drukarki. Dzięki technologii Instant-on oszczędności energii mogą być jeszcze większe.
-
- Kontrola zużycia papieru i sięgające 50% oszczędności papieru dzięki automatycznemu drukowaniu dwustronnemu
-
- Łatwy scentralizowany dostęp do niestandardowych opcji oszczędzania energii i ustawień drukarki dzięki konsoli HP EcoSMART.
-
- Bezpłatny, łatwy recykling — program HP Planet Partners zapewnia odpowiedzialną utylizację zwróconych wkładów
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Tak |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 600x600 dpi |
| Szybkość druku mono | 20 str./min. |
| Szybkość druku kolor | 20 str./min. |
| Gramatura papieru | 60-220 g/m2 |
| Rozdzielczość skanera | 600x600 dpi |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Fax | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 420x693x500 mm |
| Waga | 29,5 kg |
| Inne cechy | Wyświetlacz LCD dotykowy |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17