HP LASERJET PRO M404DN DRUKARKA LASEROWA
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Drukarka laserowa HP LaserJet PRO M404DN

Skuteczne prowadzenie firmy opiera się na efektywniejszej pracy. Drukarka HP LaserJet Pro M404 została zaprojektowana z myślą o rozwoju firmy i wyprzedzaniu konkurencji. .
Nieprzerwane połączenie z siecią
Współczesne przedsiębiorstwa działają i utrzymują łączność przez cały czas. Wybierz drukarkę, która nadąży za twoim stylem pracy oraz sposobem, w jaki współpracujesz i realizujesz zadania.


Bezpieczeństwo wydruków
HP Print Security to nie tylko zabezpieczenie drukarek. To również zabezpieczenie całej sieci z wykrywaniem zagrożeń w czasie rzeczywistym, automatycznym monitorowaniem i autoryzacją oprogramowania – a wszystko to zaprojektowane, aby natychmiast wykrywać i powstrzymywać ataki.
Łatwość obsługi
Codziennie pojawia się wiele spraw wymagających twojej uwagi. Dzięki naszej prostej w obsłudze drukarce z łatwością osiągniesz to, czego ci potrzeba – a nawet więcej.

Funkcję poprawiające jakość użytkowania
-
Współczesne przedsiębiorstwa działają i utrzymują łączność przez cały czas. Wybierz drukarkę, która nadąży za Twoim stylem pracy oraz sposobem, w jaki współpracujesz i realizujesz zadania.
-
Rozwiązanie stworzone z myślą o rozwoju firmy
-
Korzystaj z możliwości bezprzewodowego druku nawet wtedy, kiedy nie masz połączenia z siecią. Pozostań w kontakcie dzięki dwupasmowej łączności Wi-Fi oraz Wi-Fi direct.
-
Łatwe drukowanie z każdego urządzenia, w dowolnym miejscu, na wybranej drukarce HP – bezpiecznie za pośrednictwem chmury.
Dane techniczne
| Druk w kolorze | Nie |
| Rozmiar nośnika | A4 |
| Rozdzielczość druku | 4800 × 600 dpi |
| Szybkość druku mono | 38 str./min |
| Szybkość druku kolor | brak |
| Gramatura papieru | 60 - 175 g/m² |
| Interfejs USB | Tak |
| Interfejs LPT | Nie |
| Interfejs Ethernet | Tak |
| Interfejs WiFi | Tak |
| Czytnik kart | Nie |
| Duplex | Tak |
| Obsługiwane nośniki | Papier A4;Papier A5;Papier A6;Papier 10x15;Pocztówki;Koperty;Karta indeksowa |
| Wymiary | 381 × 357 × 216 mm |
| Waga | 8,5kg |
| Inne cechy | Możliwość druku mobilnego; Dwuwierszowy, graficzny wyświetlacz LCD z podświetleniem |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17