IIYAMA G-MASTER GE2288HS-B1 TN fullHD 1ms 22" FreeSync Flicker Free LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis

22-calowy iiyama G-MASTER™ GE2288HS z klanu Black Hawk™ to wierny kompan w każdej grze. Godny zaufania i solidny, budzi respekt już samym swoim wyglądem. Uzbrojony w technologię FreeSync, z szybkością 1 milisekundy eliminuje przeszkody na Twojej drodze do zwycięstwa. Zaloguj się z nim do wirtualnej rzeczywistości. Załóż słuchawki i ciesz się grą!
Czas reakcji 1ms
Szybki czas reakcji to kwestia kluczowa w każdej rozgrywce. Dzięki niemu obraz pozostaje zawsze ostry, a wrażenia z gry niezapomniane.

Redukcja niebieskiego światła
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej.
IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

W trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Technologia AMD FreeSync™
Technologia AMD FreeSync™ eliminuje zacięcia w odtwarzaniu najbardziej skomplikowanych animacji i gwarantuje płynny obraz niezależnie od ilości klatek wyświetlanych na sekundę.

Głośniki i wejście słuchawkowe
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.

Standard VESA
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

Gwarancja zero martwych pikseli
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać extra gwarancji jakości na nasze panele.
Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej gwarancji zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe (niedotykowe). Gwarancja jest oczywiście niezależna od 36msc gwarancji głównej. Ewentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi
Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | TN |
| Przekątna ekranu | 22" |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 1 000:1 (statyczny);12 000 000:1 (dynamiczny) |
| Czas reakcji | 1 ms |
| Kąty widzenia | 160 (pion);170 (poziom) |
| Złącza | Cyfrowe (DVI-D);Cyfrowe (HDMI);Wyjście słuchawkowe;Wejście audio |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia;Kompatybilny z blokadą Kensington Lock;Redukcja niebieskiego światła;Flicker free;Obsługa technologii FreeSync |
| Wymiary | 513x364.5x169.5mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17