IIYAMA X2474HS-B1 VA fullHD 4ms 24" Flicker Free GŁOŚNIKI LED MONITOR
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
X2474HS-B1
Redukcja niebieskiego światła
Światło niebieskie, jako część widma światła widzialnego jest czymś zupełnie naturalnym w przyrodzie, lecz naukowo udowodniono, że nadmierna ekspozycja na jego działania może powodować negatywne skutki w zdrowiu człowieka. Precyzując problemy zaczynać się mogą od suchości i pieczenia oczu aż po zwyrodnienia siatkówki i plamki żółtej.
IIYAMA dba o zdrowie swoich Klientów, dlatego stosuje wbudowaną natywnie w monitor funkcję redukcji niebieskiego światła (Blue Light Reducer), która ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

W trosce o zdrowie naszych oczu
Technologia Flicker-free niweluje problem migotania dzięki zastosowaniu kontroli jasności ekranu poprzez regulację natężenia prądu (DC dimming). Funkcja redukcji niebieskiego światła ogranicza emisję światła, które jest najbardziej niezdrowe dla oczu.

Głośniki i wejście słuchawkowe
Grasz z przyjaciółmi? Użyj głośników. Nie chcesz nikomu przeszkadzać? Podłącz słuchawki i podkręć głośność.

Standard VESA
Ekran możesz zamocować na dowolnym uchwycie/ramieniu montażowym zgodnym ze standardem VESA.

Gwarancja zero martwych pikseli
Jesteśmy pewni jakości swoich monitorów do tego stopnia, że nie boimy się przyznać extra gwarancji jakości na nasze panele.
Udzielamy wyjątkowej, dodatkowej "30-dniowej gwarancji zero martwych pikseli" na wszystkie monitory biurkowe. Gwarancja jest oczywiście niezależna od 36msc gwarancji głównej. Ewentualne wymiany realizowane są natychmiastowo i bezpłatnie w systemie drzwi do drzwi.

Dane techniczne
| Seria | Brak |
| Typ matrycy | VA |
| Przekątna ekranu | 24'' |
| Format obrazu | 16:9 |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Częstotliwość odświeżania | 75 Hz |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Kontrast | 3 000:1 (statyczny);12 000 000:1 (dynamiczny) |
| Czas reakcji | 4 ms |
| Kąty widzenia | 178 (pion);178 (poziom) |
| Złącza | Analogowe (D-Sub);Cyfrowe (DisplayPort);Cyfrowe (HDMI);Wyjście słuchawkowe;HDCP |
| Montaż ścienny: | Tak |
| Głośniki | Tak |
| Pivot | Nie |
| Tuner TV | Nie |
| Dodatkowe informacje | Regulacja kąta pochylenia;Kompatybilny z blokadą Kensington Lock;Redukcja niebieskiego światła;Flicker free; |
| Wymiary | 547.5 x 405.5 x 177mm |
| Waga | 3.2 kg |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17