KIANO SLIMNOTE 15.6 Z8350/4GB/500GB+32GB eMMC/W10 15.6" LAPTOP/NOTEBOOK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Uwolnij swój dysk.

Mocna, wydajna bateria.

Klawiatura numeryczna na pokładzie.

Łączność pozbawiona barier.


Dane techniczne
| Procesor | Intel Atom |
| Model procesora | Atom x5-Z8350 (4 rdzenie, od 1.44 GHz do 1.92 GHz, 2MB cache) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | Brak |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Rodzaj matrycy | Błyszcząca |
| Karta graficzna | Intel HD Graphics |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x Mini HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;DC-in |
| System | Windows 10 Home |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa;Obsługa gestów;Touchpad;Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17