KINGSTON SKC2500 2TB DYSK SSD M.2 NVMe
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Dysk SSD Kingston KC2500 M.2 NVMe 2TB
Dysk SSD KC2500 o pojemności 2 TB od firmy Kingston zapewnia niezwykłą wydajność, a także wykorzystuje najnowszy kontroler Gen 3.0 x 4 oraz 96-warstwową pamięć 3D TLC NAND. Kompaktowa konstrukcja M.2 zapewnia większą łatwość użycia dzięki większej pojemności i mniejszym rozmiarom.
Co więcej, model KC2500, dzięki prędkościom odczytu i zapisu wynoszącym odpowiednio 3500 MB/s i 2900 MB/s gwarantuje wyjątkową wytrzymałość i usprawnia pracę w komputerach stacjonarnych, stacjach roboczych i systemach stosujących rozwiązania klasy HPC.
Kompleksowa ochrona danych
Dysk Kingston KC2500 spełni wszystkie wymagania Twojego systemu, między innymi, dzięki technologii samoszyfrowania, co przekłada się na kompleksową ochronę danych. Ochrona zapewniana jest za pomocą sprzętowego szyfrowania XTS-AES z kluczem 256-bitowym.
Technologia ta umożliwia również obsługę niezależnych rozwiązań do zarządzania bezpieczeństwem TCG Opal 2.0, takich jak Sumantec, McAfee, WinMagic i innych. Dysk KC2500 obsługuje również standard Microsoft eDrive - bezpieczne przechowywanie do użytku z funkcją BitLocker.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 5 lat |
| Typ gwarancji | producenta |
| Pojemność | 2000 GB |
| Format | M.2 2280 |
| Interfejs | PCI Express 4.0 x4 NVME (M.2) |
| Prędkość odczytu | 3500 MB/s |
| Prędkość zapisu | 2900 MB/s |
| Wymiary | Wysokość: 3,5 mm, Szerokość: 22 mm, Głębokość: 80 mm |
| Waga | 10 g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17