Karta PowerColor Radeon RX 6700 XT Fight 12GB
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
PowerColor Radeon RX 6700 XT Fighter 12GB GDDR6

Poznaj możliwości architektury AMD RDNA 2 w grach w rozdzielczości 1440p, z kartą graficzną PowerColor Radeon RX 6700 XT Fighter 12GB GDDR6. Uzbrojona w obsługę najnowszych technologii oraz wydajny układ chłodzenia, zapewni Ci wydajność oraz stabilność podczas rozgrywki. Przy tym możesz wykorzystać możliwości wynikające ze wsparcia dla Ray Tracingu czy FidelityFX, aby doświadczyć fotorealistycznej rozgrywki oraz wysokiego poziomu FPS.
Dwa wentylatory chłodzące
Na straży chłodzenia PowerColor Radeon RX 6700 XT Fighter czuwają dwa wydajne wentylatory o średnicy 90 mm oraz podwójnym łożysku kulowym. Dzięki temu pracują cicho, efektywnie rozpraszając ciepło z aluminiowego radiatora. Dzięki układowi miedzianych ciepłowodów oraz miedzianej płytce stykowej energia cieplna jest sprawnie odbierana z GPU. A gdy temperatura układu spada poniżej 60 stopni, wentylatory wyłączają się całkowicie, przechodząc na bezgłośnie chłodzenie pasywne.

Zyskaj więcej FPS za darmo
Ta karta graficzna wspiera wyjątkowe funkcje od AMD, które pozwolą Ci zwiększyć ilość FPS w grach. Dzięki temu więcej mocy obliczeniowej pozostaje do renderowania efektów graficznych, takich jak Ray Tracing.
FidelityFX Super Resolution (FSR) to otwarty zestaw narzędzi dla projektantów gier, pozwalający na implementację tej funkcji w ich produkcjach. FSR to 9 unikalnych technologii, umożliwiających skalowanie obrazu do wyższej rozdzielczości, aby zwiększyć liczbę klatek na sekundę w wybranych grach.
Radeon Super Resolution (RSR) to oferowana przez oprogramowanie AMD funkcja, która wykorzystuje ten sam algorytm co FidelityFX. Dzięki oparciu na sterowniku, RSR nie wymaga integracji z konkretnym tytułem, pozwalając upskalować obraz w niemal każdej grze (wymaga: Windows 10/11 64-bit, sterownik Adrenalin Edition 22.3.1).
Unikalne technologie AMD
AMD FreeSync synchronizuje częstotliwość odświeżania monitora z szybkością generowania klatek na sekundę, by uniknąć szarpania obrazu i utraty płynności. Radeon Anti-Lag to z kolei rozwiązanie redukujące opóźnienia i przyspieszające czas reakcji. Wsparcie dla HDMI 2.1 VRR rozszerza możliwości karty, zapewniając wsparcie dla przesyłania obrazu do kompatybilnych wyświetlaczy HDMI 2.1 VRR.

Sprzętowy Ray Tracing
Nowatorskie rozwiązania w jednostkach obliczeniowych AMD RDNA 2 pozwoliły zaimplementować unikalną technologię, znaną jako Ray Accelerator. To wyspecjalizowane elementy sprzętowe, które zapewniają znaczący wzrost wydajności przy zastosowaniu technologii śledzenia promieni w czasie rzeczywistym. Ciesz się technologią Ray Tracing w grach również z kartami AMD.
| Układ graficzny | Radeon™ RX 6700 XT |
| Obsługa Ray tracingu | Tak |
| Rodzaj złącza | PCIe 4.0 x16 |
| Pamięć | 12 GB |
| Rodzaj pamięci | GDDR6 |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Efektywne taktowanie pamięci | 16000 MHz |
| Taktowanie rdzenia w trybie boost |
2581 MHz
2424 MHz Gaming Mode
|
| Procesory Strumieniowe |
2560
|
| Typ chłodzenia |
Aktywne
|
| Liczba wentylatorów | 2 |
| Rodzaje wyjść |
HDMI 2.1 - 1 szt.
DisplayPort 1.4 - 3 szt.
|
| Obsługiwane biblioteki | DirectX 12 |
| Złącze zasilania |
6 pin - 1 szt.
8 pin - 1 szt.
|
|
Rekomendowana moc zasilacza
|
650 W
|
|
Wymiary
|
228 x 109 x 39 mm
|
|
Kod producenta
|
AXRX 6700XT 12GBD6-3DH
|
Dane techniczne
| Producent grafiki | AMD |
| Układ graficzny | Radeon RX 6700 XT |
| Typ chłodzenia | Aktywne |
| Szyna pamięci | 192 bit |
| Pamięć | 12 GB |
| Taktowanie pamięci | 16000 MHz |
| Taktowanie rdzenia (Boost) | 2581 MHz |
| Taktowanie rdzenia | 2424 MHz |
| Rdzenie CUDA | 2560 |
| Złącze D-Sub | 0 |
| Złącze DVI | 0 |
| Złącze HDMI | 1 |
| Złącze DisplayPort | 3 |
| Crossfire/SLI/NVLINK | Nie |
| Okres gwarancji | 3 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17