Komputer BIT Gamer Intel v5 Ultra 5 225F/16GB/1TBSSD/RTX5060TI
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Komputer BIT Gamer INTEL V5 Ultra 5 225F/16GB/1TB SSD/RTX5060 TI
Komputer zaprojektowany z myślą o graniu, multimediach, obróbce grafiki oraz video.
Oparty o 10 rdzeniowy procesor Intel Core Ultra 5 225F z taktowaniem Turbo do 4.9GHz bez problemu sprosta tym zadaniom.
Wyposażony w 16GB pamięci operacyjnej RAM DDR5 oraz szybki dysk SSD NVME o pojemności 1TB.
Karta graficzna to znany i ceniony model GeForce RTX5060 TI 8GB GDDR7.
Komputer posiada możliwość rozbudowy o większą ilość pamięci RAM, większy lub drugi dysk.
![]() |
PROCESOR INTEL Ultra 5 225F |
![]() |
PŁYTA GŁÓWNA B860M |
![]() |
PAMIĘĆ RAM 16GB DDR5
|
![]() |
DYSK SSD M.2 NVME 1TB
|
![]() |
nVidia GeForce RTX5060 TI 8GB
|
![]() |
700W 80+
|
![]() |
Logic Concept Dart Pro ARGB Midi Czarna |
Uwaga !!
Ceny jak i podzespoły mogą ulec zmianie. W przypadku takiej sytuacji klient zostanie poinformowany o tym fakcie telefonicznie w celu zmiany danego podzespołu na inny.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core Ultra 5 225F |
| Płyta główna | B860M |
| Pamięć RAM | 16GB DDR5 |
| Karta graficzna | nVidia GeForce RTX5060 Ti 8GB GDDR7 |
| Dysk twardy SSD | 1TB NVMe |
| Chłodzenie CPU | BOX |
| Dźwięk | Realtek High Definition Audio |
| Łączność | RJ45 Gigabit Ethernet LAN |
| Zasilacz | 700W 80+ |
| Obudowa | ATX |
| Złącza wejścia/wyjścia | 2x USB 3.0 ; 1x wejście słuchawkowe; 1x wejście mikrofonowe |
| System operacyjny | BRAK |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17






