LANBERG KABEL USB-C M/M 1M 100W 10Gbps 4K
Powyżej 3 szt.
towar niedostępny
Opis
KABEL USB-C M/M 3.1 GEN 2 1M 10GB/S PD100W CZARNY LANBERG

Kabel USB typu C 3.1 generacji 2 to wciąż jeden z najnowszych standardów USB dostępnych na rynku. Pozwala on na bezkompromisową prędkość transmisji danych sięgającą do 10Gb/s, 2-krotnie większa niż USB 3.0 i ponad 20-krotnie wyższa niż USB 2.0!
Najnowszy standard to także obsługa przesyłania obrazu wideo o maksymalnej rozdzielczości 4K i przy odświeżaniu na poziomie 60Hz!
Kabel posiada wsparcie dla Technologii Quick Charge 4.0, jak i Power Delivery 3.0 co pozwala zasilić różnorodne sprzęty domowego użytku - o maksymalnej mocy do 100W!
| Złącza | 2x USB-C męskie |
| Specyfikacja USB | 3.1 generacji 2 |
| Prędkość transmisji | do 10 Gb/s |
| Wstecznie kompatybilne | USB 3.1, 3.0, 2.0, 1.1 |
| Chipset | HUSB332 |
| Wsparcie dla Technologii Ładowania | Quick Charge w wersji 4.0 Power Delivery 100W (20V / 5A) |
| Maksymalna rozdzielczość przesyłanego obrazu | 3980 x 2160 @ 60Hz |
| Grubość żył | 32 AWG |
| Oplot | PVC |
| Kolor | czarny |
| Długość | 1 m |
Dane techniczne
| Typ kabla | USB - C |
| Wtyczka 1 | USB-C |
| Wtyczka 2 | USB Type-C |
| Standrard | 3.2 |
| Długość | 1 m |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17