LANBERG KABEL USB-C QC4.0 PD 60W 1M CZARNY PREMIUM
1 szt. lub więcej
towar niedostępny
Opis
Najnowszy kabel USB-C posiada wspracie dla Technologii Quick Charge 4.0, co pozwala skrócić czas ładowania do minimum, ładując urządzenia do 2.5 razy szybciej niż za pomocą standardowego ładowania. Kabel wspiera również funkcje Power Delivery pozwalającą zasilić różnorodne sprzęty domowego użytku - o maksymalnej mocy do 60W!
| Długość przewodu | 1 m |
| Rodzaj | Kabel |
| Zastosowanie | Komputerowy |
| Złącza #1 | USB Typ C Męska |
| Złącza #2 | USB Typ C Męska |
| Standard | USB 2.0 |
| Kolor | Czarny |
| Pozostałe parametry |
|
Dane techniczne
| Typ kabla | Power Delivery 60W |
| Wtyczka 1 | USB-C |
| Wtyczka 2 | USB Type-C |
| Standrard | 2.0 |
| Długość | 1 m |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17