LENOVO B50-80 I5-5200U/8GB/250GB SSD/R5M330-2GB/W10 15.6"
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Panoramiczny ekran
Opcjonalny wyświetlacz zapewnia jasny i wyraźny obraz w panoramicznym formacie 16:9 w rozdzielczości Full HD (1920 x 1080) lub HD (1366 x 768).
Zaawansowana grafika
Niezależnie od tego, czy wybierzesz zintegrowaną kartę graficzną Intel® HD, czy też dedykowaną kartę graficzną AMD Radeon™, laptop B50 pozwoli cieszyć się zdumiewającą jakością obrazu.
Szybki transfer danych
Przenoś szybko dane między laptopem B50 a innymi urządzeniami za pomocą interfejsu USB 3.0 SuperSpeed – jest on nawet 10-krotnie szybszy od poprzednich wersji interfejsu USB.
Wyjście HDMI
Z łatwością podłącz swój telewizor do monitora, aby cieszyć się dużym obrazem HD.
Klawiatura AccuType
Ta ergonomiczna klawiatura posiada wyspowy układ klawiszy i została zaprojektowana tak, by umożliwić płynne, swobodne i bezbłędne pisanie.
Szybka łączność
Dzięki łączności 802.11 b/g/n WiFi i opcjonalnie Bluetooth® 4.0 możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.
Wbudowana kamera internetowa
Wbudowana kamera internetowa 720p HD pozwala cieszyć się możliwością prowadzenia konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online dostarczając powiew świeżości.
Gniazdo na napęd optyczny
Wybierz model z opcjonalnym napędem DVD z możliwością odczytu/zapisu i ciesz się ulubionymi filmami oraz korzystaj wygodnie z posiadanego oprogramowania.
Mnóstwo wolnego miejsca na dysku
Dzięki pojemności dysku twardego sięgającej 1 TB nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć. Jeśli oczekujesz szybszego ładowania, możesz wybrać dysk hybrydowy z wbudowaną pamięcią podręczną SDD.
Głośniki stereo z technologią Dolby® Advanced Audio™ v2
Przygotuj się na niezapomniane doznania dźwiękowe, niezależnie od tego, czy słuchasz muzyki, grasz, czy relaksujesz się przy filmie.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | Core i5-5200U 2x 2.2 GHz (Max 2.7GHz), 3MB Cache, Hyper-Threading |
| Pamięć RAM | 8GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R5 M330;Intel HD 5500 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio;Wbudowanie głośniki;Wbudowany mikrofon |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth 4.0 |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x VGA;1x HDMI;Wyjście słuchawkowe/mikrofonowe;RJ-45;DC-in |
| Dodatkowe informacje | Matowa matryca;Czytnik kart pamięci;Kamera internetowa 720p;Obsługa gestów;Touchpad; Klawiatura numeryczna;Klawiatura wyspowa; Tworzywo sztuczne;Gniazdo Kensington Lock |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | zewnętrzna D2D (Centrum Serwisowe CKMediator) |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17