LENOVO FLEX-15IIL05 I7-1065G7/16/512/X360/W10 CKM+
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop uniwersalny Lenovo IdeaPad Flex 5-15
Lenovo IdeaPad Flex 5-15 z ekranem o przekątnej 15,6” to idealny laptop do Twojego domu. Bez problemu poradzi sobie z wymogami stawianymi przez aplikacje biurowe, wykorzystasz go również jako domowe centrum rozrywki multimedialnej. Wydajna bateria pozwoli Ci na swobodne przemieszczanie między pokojami, bez konieczności rozwijania przewodu i szukania gniazdka. Po prostu usiądź wygodnie, czy to na kanapie, czy przed biurkiem i ciesz się możliwościami, jakie daje Lenovo IdeaPad Flex 5-15.
Procesor Intel Core i7 10. generacji
Procesor Intel Core i7 zaskoczy Cię olbrzymią mocą, szybkością oraz sprawnością, z jaką realizuje najbardziej wymagające zadania. Dzięki technologii Intel Turbo Boost 2.0 procesor w inteligentny sposób zwiększa taktowanie zegarów, wyzwalając jeszcze większą moc obliczeniową. Intel Core i7 10-th Gen. perfekcyjnie radzi sobie również z obsługą filmów w najwyższej rozdzielczości, zapewniając przy okazji bezpieczne transakcje w sieci.
Dotykowy ekran
IdeaPad Flex 5 ma wąską ramkę z czterech stron, dlatego wyróżnia się eleganckim, nowoczesnym wyglądem i oferuje więcej miejsca na ekranie o rozdzielczości Full HD. Dodatkowo wyświetlacz wyposażono w dotykowy panel, teraz już każde zadanie wykonasz szybciej i bardziej komfortowo.
Wspaniała konstrukcja
Skoro zabierasz swoje urządzenie wszędzie, to powinno się dobrze prezentować. Dlatego zbudowano IdeaPad Flex 5 z wyjątkową dbałością o szczegóły — jest dzięki temu przyjemny w dotyku i wygodny, a jednocześnie wytrzymały.
Prosta ochrona kamery
Skuteczne rozwiązania nie muszą być skomplikowane. Hakerzy przejmujący kontrolę nad kamerami niepokoją nas wszystkich, ale IdeaPad Flex 5 oferuje proste rozwiązanie: fizyczną blokadę kamery, która zapewni Ci pełne bezpieczeństwo i poczucie prywatności.
Może zawierać ślad użytkowania
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Intel Core i7-1065G7 |
| Pamięć RAM | 16GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/1 |
| Dysk twardy HDD | Brak |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Dysk SSD | 512 GB |
| Rozdzielczość | 1920x1080 |
| Matryca dotykowa | Tak |
| Rodzaj matrycy | Matowa |
| Karta graficzna | Intel Iris Plus Graphics |
| Napęd optyczny | Brak |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 1 Gbps; Wi-Fi 6 802.11 ax; Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | USB 3.2 Gen. 1 - 2 szt. USB Typu-C (z Power Delivery) - 1 szt. HDMI 1.4 - 1 szt. Czytnik kart pamięci SD - 1 szt. Wyjście słuchawkowe/wejście mikrofonowe - 1 szt. DC-in (wejście zasilania) - 1 szt. |
| System | Windows 10 Pro |
| Waga | 1800g |
| Dodatkowe informacje | Może zawierać ślad użytkowania |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17