LENOVO G505 E1-2100/4/500/W8.1Bing 59435357
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Laptop marki Lenovo z ekranem o przekątnej 15.6 cala, charakteryzujący się rozdzielczością 1366 x 768 z podświetleniem LED. Wyposażony jest w procesor AMD E1-2100 o częstotliwości taktowania 1 GHz, pamięć RAM DDR3 o wielkości 4 GB oraz dysk twardy SATA o pojemności 500 GB. Karta graficzna zintegrowana AMD Radeon HD 8210 a zainstalowany system operacyjny to Windows 8.1
Dane techniczne
| Model procesora | E1-2100 1GHz |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 500 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon HD 8210 |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW Super Multi Dual Layer |
| Karta muzyczna | Dolby Advanced Audio v2;Wbudowane głośniki stereo |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Złącza | 2x USB 3.0;1x USB 2.0;1x HDMI;1xVGA;Słuchawkowe/mikrofonowe |
| Dodatkowe informacje | Czytnik kart SD/MMC;Kamera internetowa HD;Kensington Lock; |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17