LENOVO G510 I7-4702MQ/4/1TB/R7M265 59410344
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
15,6-calowy ekran panoramiczny HD
Stosowana w laptopach G510 matryca 15,6" z podświetleniem LED, o rozdzielczości HD (1366 x 768) zapewnia żywy obraz o wysokiej jasności w proporcjach panoramicznych 16:9.
Bogate funkcje multimedialne
Dzięki zastosowaniu głośników stereo z funkcją Dolby® Advanced Audio™ i grafice, której najwyższą opcją może być szybka karta graficzna AMD Radeon R7 M265™ z pamięcią 2 GB DDR3 VRAM, laptop G510 zapewnia zdumiewające i płynne efekty wizualne oraz głęboki, imponujący dźwięk, dzięki czemu może dostarczać pełniejszych i dających więcej satysfakcji wrażeń podczas korzystania z domowego centrum rozrywki.
Wielodotykowy touchpad
Ten optymalizowany dla systemu Windows 8, laptop wyposażony jest w touchpad, który umożliwia przełączanie paneli funkcji i aplikacji, przełączanie się między aplikacjami, powiększanie i korzystanie z innych funkcji za pomocą dotknięć i gestów dotykowych.

Klawiatura AccuType
Ergonomicznie zaprojektowana klawiatura AccuType umożliwia płynne i swobodne pisanie, pozwalające uniknąć błędów.
Szybki transfer danych
Przenoś szybko dane między laptopem G510 i innymi urządzeniami za pomocą portów USB 3.0. Zapewniają one nawet 10-krotnie wyższą szybkość w porównaniu z wcześniejszymi protokołami USB.
Technologia oszczędzania baterii
Aplikacja zarządzania energią Energy Management pomaga zachować dłuższą żywotność baterii i wykorzystuje zaawansowaną technologię oszczędzania energii, aby wydłużyć czas pracy bez potrzeby ładowania nawet do 5 godzin.
Prosta konserwacja
Z aplikacją OneKey Recovery błyskawicznie poradzisz sobie z wirusami i innymi problemami technicznymi.
Opcje łączności
Dzięki łączności 802.11 b/g/n WiFi, 10/100 LAN i Bluetooth® możesz się połączyć z siecią Internet w dowolnym miejscu.
Wbudowana kamera internetowa
Opcjonalna kamera internetowa High-Sense 720p HD pozwala cieszyć się możliwością przeprowadzania konferencji internetowych i rozmów wideo w trybie online zapewniając poczucie rzeczywistej obecności.
Wyjście HDMI
Umożliwia proste podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza.
Pokaźna ilość pamięci
Dzięki pojemności dysku twardego nawet do 1 TB, z laptopem G510 nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na przechowywanie wszystkich swoich danych, filmów, muzyki i zdjęć.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I7 |
| Model procesora | Intel Core i7-4702MQ;4x2,20GHz (do 3,20GHz w TurboBoost) |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 15,6" |
| Rozdzielczość | 1366x768 |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | AMD Radeon R7 M265 |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
