LENOVO G710 I5-4200M/4/1TB/GT820M 59413968
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
UNIWERSALNY LAPTOP 17-CALOWY DO CODZIENNYCH ZASTOSOWAŃ
17-calowy laptop Lenovo G710 łączy w sobie niezbędne funkcje multimedialne i graficzne z najnowszymi procesorami z przystępną ceną.
17-calowy, panoramiczny wyświetlacz HD+
17-calowy wyświetlacz zapewnia jasny i wyraźny obraz w panoramicznym formacie 16:9 i rozdzielczości 1600 x 900 pikseli.
Multimedialna ekstrawagancja
Dzięki zastosowaniu głośników stereo z funkcją Dolby® Advanced Audio™ v2 i wydajnej karty graficznej (wybrane modele wyposażone w NVIDIA® GeForce® GT820M z pamięcią 2 GB DDR3 VRAM), laptop G710 zapewnia zdumiewające i płynne efekty wizualne oraz głęboki, realistyczny dźwięk. Czyni to G710 doskonałym, domowym centrum rozrywki.

Inteligentny touchpad z multi-touch
Touchpad zoptymalizowany pod kątem pracy z Windows 8, ułatwiający intuicyjną i prostą obsługę systemu dzięki takim funkcjom jak przewijanie, przybliżanie, czy obracanie.
Klawiatura AccuType
Klawiatura AccuType charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem i zapewnia większą precyzję, oraz komfort pisania dzięki specjalnie zaokrąglonym klawiszom.
Szybki transfer danych
Przenoś szybko dane między laptopem G710 a innymi urządzeniami za pomocą zgodnego wstecznie interfejsu USB 3.0 – jest on nawet 10-krotnie szybszy niż USB 2.0.

Inteligentne oszczędzanie energii
Aplikacja do zarządzania zużyciem prądu Energy Management pomaga inteligentnie oszczędzać energię, aby maksymalnie wydłużyć czas pracy bez potrzeby ładowania. Dba także o kondycję samej baterii, zapewniając jej dłuższą żywotność.
WiFi, LAN i Bluetooth ®
WiFi 802.11 b/g/n, LAN 10/100 oraz Bluetooth® 4.0
Wbudowana kamera internetowa 720p
Wysoka jakość obrazu i dźwięku oraz funkcje śledzenia twarzy i wytłumiania odgłosów klawiatury wyznaczają nowy standard rozmów wideo.
Wyjście HDMI
Umożliwia proste podłączenie do telewizora lub innego wyświetlacza.
Mnóstwo wolnego miejsca
Dzięki dyskowi twardemu o pojemności nawet 1 TB nie musisz się martwić o wystarczającą ilość miejsca na wszystkie swoje gry, filmy, muzykę i zdjęcia.
Dane techniczne
| Procesor | Intel Core I5 |
| Model procesora | i5-4200M; 2x2,50GHz (max 3,10GHz); 3MB Cache |
| Pamięć RAM | 4GB |
| Sloty pamięci (zajęte/ogółem) | 1/2 |
| Dysk twardy HDD | 1000 GB |
| Przekątna matrycy | 17,3" |
| Matryca dotykowa | Nie |
| Karta graficzna | nVidia GeForce GT820M |
| Pamięć karty graficznej | 2048 MB |
| Napęd optyczny | DVD+/-RW SuperMulti DL |
| Karta muzyczna | Zintegrowana karta dźwiękowa zgodna z Intel High Definition Audio |
| Połączenia sieciowe | 10/100/1000 Mbps;Zintegrowana 802.11 b/g/n;Wbudowany Bluetooth |
| Dodatkowe informacje | błyszcząca powierzchnia matrycy |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17