LENOVO S8-50 Z3745/2/16/LTE 8" YELLOW 59427938
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Idealny towarzysz w podróży.
Tablet Lenovo TAB S8 ma tylko 8 mm grubości i waży niespełna 300 g, dlatego możesz go mieć zawsze przy sobie: do czytania, słuchania muzyki, oglądania filmów i surfowania po sieci, gdziekolwiek jesteś. Jest tak lekki, że nawet nie odczujesz jego ciężaru w torbie czy plecaku.
8-calowy ekran z technologią Infinityw rozdzielczości Full HD.
Dzięki 8-calowemu ekranowi o wysokiej rozdzielczości (1920x1200) możesz cieszyć się zachwycającymi, intensywnymi kolorami, gdziekolwiek jesteś: w domu i na dworze. Ekran Infinity zapewnia najwyższą jakość obrazu, nawet jeżeli patrzysz na ekran pod dużym kątem, co doskonale sprawdzi się podczas wspólnego oglądania filmów w jakości Full HD ze znajomymi. Co więcej, za sprawą ultracienkiego, krystalicznego ekranu dotykowego każdy wyświetlony obraz wydaje się jeszcze bardziej żywy i wyrazisty.
Sueprszybki internet LTE.
TAB S8 umożliwia superszybki dostęp do internetu w technologii LTE (4G), dzięki czemu możesz płynnie przeglądać strony internetowe, ściągać i odtwarzać filmy i muzykę i robić wiele więcej ze zdumiewającą szybkością. W niektórych regionach funkcja głosowa dotyczy tylko wybranych modeli.
Czterordzeniowe przetwarzanie danych
Procesory czterordzeniowe, umożliwiające płynne surfowanie po internecie, szybkie ładowanie aplikacji i sprawne wykonywanie wielu zadań jednocześnie, stanowią też idealną platformę dla użytkowników systemu Android i entuzjastów filmów w jakości HD.
Dwie wbudowane kamery.
Dzięki umieszczonej z tyłu urządzenia kamerze o rozdzielczości 8 Mpix z obiektywem o ogniskowej f2.2, możesz robić wysokiej jakości zdjęcia – nawet przy słabym oświetleniu. Do zdjęć typu selfie czy rozmów w internecie doskonale sprawdzi się kamera przednia o rozdzielczości 1,6 Mpix.
System operacyjny Android™ 4.4 (KitKat).
Dzięki zastosowaniu systemu Android™ 4.4, które optymalizuje wykorzystanie pamięci, uzyskujesz niespotykaną dotąd wydajność oraz ulepszoną obsługę ekranu dotykowego, który reaguje jeszcze szybkiej i dokładniej. Możesz słuchać muzyki, jednocześnie przeglądając strony internetowe lub grając w najnowsze gry, wszystko bez najmniejszych zacięć.
Aplikacje Lenovo DOit.
Z aplikacjami Lenovo DOit możesz więcej. Udostępniaj dane innym urządzeniom z systemem Android bez łączenia się z siecią, chroń swój tablet przed wirusami i złośliwym oprogramowaniem, wykonuj kopie zapasowe swoich kontaktów i SMS-ów.
Wygoda obsługi i możliwości rozbudowy.
Wbudowane złącze Micro USB może służyć zarówno do ładowania tabletu, jak i do podłączania urządzeń peryferyjnych, a dzięki zastosowaniu wygodnego gniazda karty micro SD, możesz łatwo zwiększyć pojemność pamięci dyskowej.
Dwa głośniki przednie z technologią Dolby® Audio.
Dzięki wbudowaniu obu głośników z przodu urządzenia, możesz rozkoszować się większą czystością dźwięku. W połączeniu z potężną technologią Dolby® Audio surround, głośniki zapewniają najwyższej jakości dźwięk, sprawdzając się doskonale przy oglądaniu filmów i słuchaniu muzyki.
Dane techniczne
| Model | S8-50 |
| Part Number | 59-427938 |
| Procesor | Intel Atom |
| Częstotliwość procesora | Z3745 (4 rdzenie, 1.33 GHz , 2MB Cache) |
| Pamięć RAM | 2 GB |
| Pamięć flash | 16 GB |
| Rozmiar matrycy | 8" |
| Rozdzielczość | 1920x1200 |
| Kamera | 1.6 Mpix - przód ;8 Mpix - tylna |
| Złącza | 1x Micro USB;1x Mini jack |
| Złącza dodatkowe | Czytnik kart Micro SD; Wejście na kartę Micro SIM;Obsługa kart Micro SD do 64 GB |
| Komunikacja | WiFi 802.11 a/b/g/n;Bluetooth 4.0; HSPA+; HSDPA ;4G LTE;GPS |
| Modem 3g | Tak |
| Bateria | Litowo-jonowa 4290 mAh maksymalny czas pracy 7h |
| Wymiary | 123.8 x 209.8 x 7.9 mm |
| Wyposażenie | Kabel USB ; Ładowarka sieciowa |
| Waga | 299 g |
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17