LENOVO TAB E7 GE8300/1GB/16GB/WIFI ZA400050PL
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
7-calowy Lenovo Tab E7 wyróżnia się ekranem o szerokim kącie widzenia i pojemną baterią. Nowy system Android Go zapewnia bezpieczne i wydajne działanie tabletu.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | ARM Cortex-A53 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 |
| Aparat | 2 Mpix + 0.3 Mpix |
| Łączność | Bluetooth 4.0, microUSB, Wi-Fi 4 (802.11b/g/n) |
| Złącza | jack stereo 3.5 mm |
| System | Android 8.0 |
| Bateria | 2750 mAh |
| Wymiary | 110,54/193,2/10,25 mm |
| Waga | 272g |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17