LENOVO TAB E7 TB-7104F MT8167A/1GB/8GB/A8.1/WiFi 7" ZA400012PL TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Lenovo Tab E7

Gotowy na rozrywkę
Android Go to szybki i bezpieczny system, który efektywnie wykorzystuje możliwości tabletu. Dlatego właśnie możesz korzystać z atrakcyjnych funkcji bez wydawania pieniędzy na tablet najwyższej klasy. Nowe wersje znanych Aplikacji Google umożliwiają jeszcze szybsze przesyłanie e-maili, znajdowanie odpowiedzi na pytania i wskazówek dojazdu oraz korzystanie z gier.
Koniec z przeładowaną pamięcią
Przepełniona pamięć urządzenia to uciążliwy problem. Na szczęście dzięki Androidowi Go w pamięci Tab E7 jest o wiele więcej miejsca na pliki. Na urządzeniu jest mniej zainstalowanych fabrycznie aplikacji i są one z reguły „lżejsze”, dlatego tablet działa też wydajniej.

Rozrywka pod ręką
Zawsze dostępna rozrywka nie musi być droga. 7-calowy ekran o szerokim kącie widzenia i głośnik skierowany do przodu zapewnią wszystkim użytkownikom modelu Tab E7 świetną rozrywkę.

Bateria z pozytywną energią
Tab 7 doskonale nadaje się na wycieczki i do umilania czasu dzieciom. Waży mniej więcej tyle co smartfon, a jego bateria wystarcza na ponad 8 godzin działania, dlatego jest doskonałym towarzyszem podróży.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MediaTek® MT8167 A/D 1,3 GHz |
| Układ graficzny | PowerVR GE8300 |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 |
| Aparat | Z tyłu: 2 MP stałoogniskowa; Z przodu: 0,3 MP stałoogniskowa |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n; Bluetooth 4.0 |
| Złącza | Micro USB; Wyjście słuchawkowe; Czytnik kart pamięci |
| System | Android Go |
| Bateria | Litowo-polimerowa 2700 mAh |
| Wymiary | 193,2 x 110,5 x 10,35 mm |
| Waga | Od 272 g |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon; Żyroskop; Wbudowany głośnik mono; |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17