LENOVO TAB P10 TB-X705L 450/3GB/32GB/LTE/A8.1 10.1" ZA450133PL TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Perfekcyjne wykonanie
Tak efektownie nie prezentował się jeszcze żaden tablet. Tab P10 ma oryginalną, całkowicie metalową obudowę z podwójnym szkłem i wąskie ramki. Jest nie tylko atrakcyjny z wyglądu, ale i przyjemny w dotyku.
Przykuwa wzrok
Spraw radość oczom. Wyświetlacz FHD o przekątnej 10,1” w tablecie Tab P10 podkreśla zarówno intensywność scen akcji, jak i urocze detale rodzinnych zdjęć.
Lepszy dźwięk z 4 głośników
Daj się otoczyć głębokiemu, donośnemu dźwiękowi i poczuj się jak w kinie, oglądając filmy, seriale i nagrania wideo. Cztery przednie głośniki i Dolby Atmos®zapewniają realistyczne, kinowe wrażenia.

Wszechstronny tablet dla całej rodziny
Wszyscy członkowie rodziny mogą korzystać z tabletu Tab P10 bezpiecznie i po swojemu. Każdy użytkownik ma własne konto z osobistymi ustawieniami, tapetą i kontami w mediach społecznościowych, do którego dostęp daje czytnik linii papilarnych.

Bezpieczny tryb dla dzieci
Każdy członek rodziny ma własne konto na tablecie Tab P10, dlatego rodzice mogą zadbać o bezpieczeństwo dzieci, dobierając dostępną dla nich zawartość oraz ograniczając czas używania tabletu. Tab P10 oferuje też udoskonaloną ochronę oczu i łatwą w użyciu wyszukiwarkę głosową.

Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | Qualcomm Snapdragon 450 (8 rdzeni, 1.8 GHz, Cortex A53) |
| Układ graficzny | Adreno 506 |
| Pamięć wbudowana | 32 GB |
| Pamięć RAM | 3 GB |
| Typ ekranu | 10,1” FHD (1920 x 1200) IPS z pojemnościowym ekranem z 10-punktową obsługą wielodotykową |
| Przekątna ekranu | 10.1" |
| Rozdzielczość ekranu | 1920 x 1200 |
| Aparat | 5.0 Mpix z przodu i 8.0 Mpix z tyłu |
| Łączność | Wbudowany modem 4G; Wi-Fi 802.11 a/b/g/n/ac; Moduł Bluetooth; Wbudowany moduł GPS; Wbudowany moduł AGPS; Wbudowany moduł GLONASS |
| Złącza | USB Type-C; Wyjście słuchawkowe; Złącze stacji dokującej; Czytnik kart pamięci; Gniazdo kart nanoSIM |
| System | Android 8.1 Oreo |
| Bateria | Litowo-jonowa 7000 mAh |
| Wymiary | 167 x 242 x 7 mm |
| Waga | Od 440 g |
| Dodatkowe informacje | Obsługa kart microSD do 256 GB; Wbudowany czytnik linii papilarnych; Funkcja szybkiego ładowania; Obudowa ze szkła i metalu |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17