LENOVO TAB2 A7-10F MT8127/1/8GB/A4.4 BLACK
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Idealny towarzysz w podróży
Potężny procesor najnowszej generacji
7-calowy ekran szerokokątny
Dźwięk Dolby®
Zainstalowane aplikacje Lenovo DOit
Szybka i wydajna praca urządzenia
Wbudowana przednia kamera internetowa i stylowe etui
Pełna łączność
Wbudowany moduł GPS
Długi czas pracy na baterii
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MTK 8127 (4 rdzenie, 1.30 GHz, Cortex A7) |
| Układ graficzny | Mali-450 MP4 |
| Pamięć wbudowana | 8 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | Pojemnościowy, 5-punktowy, IPS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 |
| Aparat | 0.3 Mpix - przód |
| Łączność | Wi-Fi 802.11 b/g/n;Bluetooth;GPS;AGPS |
| Złącza | 1x Micro USB; Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart microSD |
| System | Android 4.4 KitKat |
| Bateria | Litowo-jonowa 3450 mAh |
| Wymiary | 192x108x9,4mm |
| Waga | 280 g |
| Dodatkowe informacje | Wbudowany mikrofon;Wbudowany głośnik mono;Akcelerometr |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17