LENOVO TAB3 A7-30 MT8735P/1GB/16GB/3G/A6.0 7" ZA130132PL TABLET
Brak towaru
towar niedostępny
Opis
Lenovo TAB3 7: Rodzinny tablet, który mieści się w kieszeni
Jeśli szukasz tabletu, który jest na tyle kompaktowy, że doskonale sprawdza się w drodze i na tyle wszechstronny, że spodoba się całej rodzinie, Lenovo Tab3 7 jest właśnie dla Ciebie. Posiada 7-calowy wyświetlacz świetny do gier i filmów. Jest kolorowy, odporny na zachlapania i z łatwością obsłuży wielu użytkowników. Oferuje również bezpieczny tryb dla dzieci.
Zoptymalizowany dla dzieci
Korzystaj z tabletu wraz z całą rodziną – także dziećmi – nie rezygnując z personalizacji. Tab3 7 posiada tryb dla wielu użytkowników, dzięki któremu każdy korzystać może z własnych ustawień. Ponadto dzięki funkcji bezpiecznego przeglądania sieci i ograniczania dostępu jest on bezpieczny dla dzieci.

Odporny na zachlapania
Śmiało weź tablet ze sobą – nawet na plażę lub basen. Dzięki technologii P2i jest on odporny na zachlapania (IP52). Graj przy basenie lub przeglądaj sieć w wannie. Z tabletu Tab3 7 możesz korzystać tam, gdzie chcesz.

Łagodny dla oczu
Adaptacyjna technologia wyświetlania oznacza, że Tab3 7 nie powoduje zmęczenia oczu. Urządzenie to ustawia optymalne podświetlenie i kontrast do czytania, filmów itp. Oferuje nawet bezpieczny tryb, który eliminuje niebieskie światło, chroniąc dzieci i osoby o wrażliwych oczach.

Stylowy, świetny design
Wąskie krawędzie wyglądają świetnie, a wiele kolorów do wyboru sprawia, że możesz wybrać egzemplarz najlepiej pasujący do Ciebie.

Kompaktowa łączność
Tab3 7 o przekątnej ekranu 7 cali i wadze zaledwie 260 g charakteryzuje się mobilnością przydatną podczas użytkowania w drodze. Wi-Fi oraz dostępny opcjonalnie modem 4G sprawiają, że zawsze pozostajesz w kontakcie.
Długi czas działania baterii
Tab3 7 oferuje aż do 9 godzin działania baterii bez konieczności ładowania, można więc używać go przez cały dzień.
Dwie kamery
Tab3 7 robi świetne zdjęcia zarówno tylną kamerą 5 Mpx, jak i przednią 2 Mpx, idealną do selfie. Możesz za ich pomocą szybko robić zdjęcia i dzielić się nimi w dowolnym momencie.
Intuicyjne gesty
Uruchamiaj błyskawicznie tablet i aplikacje korzystając z ustawień gestów Tab3 7. Przykładowo szybkie nakreślenie „C” na ekranie uruchomi aparat – już nigdy nie stracisz okazji do zdjęcia szukając odpowiedniej aplikacji między ikonami.
Dane techniczne
| Okres gwarancji | 2 lata |
| Typ gwarancji | producenta |
| Procesor | MediaTek MT8735P 1GHz Quad-Core |
| Układ graficzny | Mali T720 MP2 |
| Pamięć wbudowana | 16 GB |
| Pamięć RAM | 1 GB |
| Typ ekranu | IPS |
| Przekątna ekranu | 7" |
| Rozdzielczość ekranu | 1024 x 600 |
| Aparat | 5.0 Mpix - tył;2.0 Mpix - przód |
| Łączność | Bluetooth;WiFi 802.11 b/g/n;Modem 3G LTE |
| Złącza | 1x Micro USB;Wyjście słuchawkowe;Czytnik kart microSD;Slot na kartę SIM |
| System | Android 6.0 |
| Bateria | Litowo-jonowa 3450 mAh |
| Wymiary | 191x100x88mm |
| Waga | 260 g |
| Dodatkowe informacje | Akcelerometr;GPS |
Zaloguj się
ul. Josepha Conrada 37, Kraków
tel. 12 293 38 50 | otwarte 9-17
